Dot.: Gra się nie włącza

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Gra się nie włącza

★★ Novice

Gdy straciłem progres w grze battlefront II pomyślałem, że naprawi to odinstalowanie i ponowne zainstalowanie gry, jednak po ponownym zainstalowaniu gdy włączam grę, aplikacja EA chowa się na parę sekund i pojawia s powrotem. Rozmawiałem z pomocą na stronie EA i powiedziano mi, że jest to powiązane z awarią dotyczącą straconego progresu. Dziś na twiterze (X) napisali, że usterka została naprawiona, a mimo to gra mi się dalej nie włącza, a na stronie pomocy nie ma opcji rozmowy z konsultantem więc nie wiem co zrobić. Próbowałem naprawiać grę, odinstalować i zainstalować aplikację EA, wyczyścić pamięć podręczną, nic nie działa. Nie wydaje mi się, że to wina komputera ponieważ gram w tę grę na nim od 3 lat i nigdy nic takiego się nie działo. Dodatkowo bardziej wymagająca gra Jedi: Ocalały działa bez szwanków.

Wiadomość 1 z 6 (371 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Gra się nie włącza

Community Manager
@rzultypjes Dzięki za odpowiedź!

Sprawdź proszę dla testu czy problem będzie pojawiał się również na nowo utworzonym koncie administratora:

https://support.microsoft.com/pl-pl/windows/tworzenie-konta-u%C5%BCytkownika-lokalnego-lub-konta-adm...
Untitled.pngKuba.png

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 6 (315 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Gra się nie włącza

Community Manager

Hej @rzultypjes 

 

Sprawdź proszę czy problem będzie pojawiał się kiedy uruchomisz grę jako administrator. 

 

Po ponownej instalacji warto również upewnić się, że gra nie jest blokowana przez program antywirusowy oraz zaporę sieciową. 

 

Dodawanie wyjątku w usłudze Zabezpieczenia Windows - Pomoc techniczna firmy Microsoft

Dodawanie wyjątków i aktualizacja programów antywirusowych. - Answer HQ

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 2 z 6 (356 wyświetleń)

Dot.: Gra się nie włącza

★★ Novice
@EA_Kuba Niestety, żadna z wymienionych metod nie działa, zarówno po wykluczeniu samej gry oraz całego folderu EA Games.
Wiadomość 3 z 6 (342 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra się nie włącza

Community Manager
@rzultypjes Dzięki za odpowiedź!

Sprawdź proszę dla testu czy problem będzie pojawiał się również na nowo utworzonym koncie administratora:

https://support.microsoft.com/pl-pl/windows/tworzenie-konta-u%C5%BCytkownika-lokalnego-lub-konta-adm...
Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 4 z 6 (316 wyświetleń)

Dot.: Gra się nie włącza

★★ Novice
@EA_Kuba Działa!! Dziękuję za pomoc Standard smile
Wiadomość 5 z 6 (312 wyświetleń)

Dot.: Gra się nie włącza

Community Manager

Dzięki za potwierdzenie @rzultypjes Standard smile 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 6 z 6 (295 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem