Zmiana języka/lokalizacji

autor: Lykan88
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zmiana języka/lokalizacji

★ Novice

jak zmienić lokalizacje gry kupionej w Szkocji tak aby były dostępne polskie napisy

Wiadomość 1 z 8 (198 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zmiana języka/lokalizacji

Community Manager

Wersja językowa zależy od kodu gry (numeru seryjnego) - jeśli w czasie instalacji, nie masz do wyboru języka polskiego, oznacza to, że Twój egzemplarz gry nie posiadał tego języka. 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 8 (193 wyświetleń)

Dot.: Zmiana języka/lokalizacji

★ Novice
@EA_Kalina A czy da radę zamienić to jakoś albo usunąć grę z biblioteki i kupić ponownie
Wiadomość 3 z 8 (186 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zmiana języka/lokalizacji

Community Manager

Hej @Lykan88 

 

Informacje na temat możliwości usunięcia gry z Twojego konta uzyskasz podczas bezpośredniego kontaktu z nami poprzez czat. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 4 z 8 (181 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zmiana języka/lokalizacji

★ Novice
@EA_Kuba Tylko nie mam jak bo opcja chatu nie jest dostepna
Wiadomość 5 z 8 (178 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zmiana języka/lokalizacji

Community Manager

@Lykan88 kliknij ten link, by porozmawiać z naszym doradca poprzez czat. A tak na marginesie to opcja czatu jest dostępna w zależności od produktu jak i tematu pomocy. 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 6 z 8 (171 wyświetleń)

Dot.: Zmiana języka/lokalizacji

★ Novice

Pisałem z doradcą w sprawie zmiany języka który mi odpisał że język jest zmieniony i teraz po zainstalowaniu gry język polski (napisy) będą dostępne wczoraj sprawdzałem i dalej nie są dostępne 

Wiadomość 7 z 8 (146 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zmiana języka/lokalizacji

Community Manager

Jeśli podczas nowej instalacji gry nie masz dostępu do odpowiedniej wersji językowej, skontaktuj się ponownie z doradcą, aby potwierdzić, czy zmiany w tej kwestii można jeszcze dokonać z poziomu konta.

Sprawdź także czy zmiana języka w aplikacji EA zmieni status rzeczy.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 8 z 8 (138 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem