Dot.: Tryb Multi - wyzwania, brak zaliczenia

autor: II_Maciuk
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Tryb Multi - wyzwania, brak zaliczenia

[ Edytowane ]
★★ Novice

Osiągnięcia nie odzwierciedlają rzeczywistego progresu gry. Jak widać na obrazku ukończyłem wiele misji, a jakoś mi tego nie zaliczyło. Wszystko jakoś szło i nagle przestało mi zliczać różne osiągnięcia.

Wiadomość 1 z 7 (273 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Tryb Multi - wyzwania, brak zaliczenia

Community Manager

Hej @II_Maciuk 

 

Wydzieliłem zamieszczony przez Ciebie post w tej dyskusji, z racji tego, że ostatni komentarz został w niej udzielony kilka lat temu. 

 

Powiedz nam proszę nieco więcej na temat problemu. 

 

Kiedy problem zaczął się objawiać?

Na jakiej platformie grasz?

W której części ME pojawia się opisany przez Ciebie problem? 

Czy zostały przez Ciebie wykonane jakieś kroki?

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 2 z 7 (262 wyświetleń)

Dot.: Tryb Multi - wyzwania, brak zaliczenia

[ Edytowane ]
★★ Novice

Gram w ME Andromeda(Wersja PC rozszerzona, elektroniczna na AE). Nie jestem pewny kiedy się zaczęło. Na początku nie zwracałem na to uwagi. Niektóre wyzwania w kategorii "Dokonania" progresują (chyba APEX Złoto)-muszę zdobyć jakąś ilość punktów i widzę, że gra zlicza mi punkty na rozgrywkach złotych. Z Broniami, też nie zauważyłem problemów. Kwestia Wyzwań.

Zauważyłem że coś jest nie tak, jak obejrzałem misję samouczka po raz kolejny, a wyzwanie wymagające tego ode mnie, nie zaliczyło mi tego.

 

 

ps. 

Na obrazku widać która to część Wink

 

Wiadomość 3 z 7 (258 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Tryb Multi - wyzwania, brak zaliczenia

★★ Novice

Teraz mam 188 % zaliczenia zadania, ale zadania w środku, które są składowymi całości nie są zaliczone.

 

Ostatnio zauważyłem również, że nie mogę kupić sprzętu za punkty. Kupowałem wszystko jak leci, ale są stałe bonusy, które kupowało się za punkty zdobyte za zadania(nie za pieniądze), których nie mogę z tego powodu dostać.

 

Nie chodzi mi o to aby mieć 100%, tylko o pewne poczucie, że wszystko naliczane jest prawidłowo. Że zliczane są punkty i że wszystko działa w porządku. Prosił bym o jakąś informację, czy można to wszystko naprawić. Chodzi o poczucie spójności gry. Warto chyba zwrócić na to uwagę, jeśli jestem klientem, który czeka na nową część, a z powodu poczucia porzucenia projektu przez firmę, można mieć poczucie bezsensu angażowania się w tytuły. A najgorsze, jak wyciągnie się wnioski na przyszłość. 

 

Fajnie by było, gdyby Mass Effect był jako świat wiecznie żywy w świadomości nas graczy.

 

Pozdrawiam

Maciek

Wiadomość 4 z 7 (189 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Tryb Multi - wyzwania, brak zaliczenia

[ Edytowane ]
★★ Novice

 

Ciągle brak rozwiązania. Tak wyglądają moje zaliczenia zadań (plik me_188.jpg i ukonczono.jpg) - w sumie wszystkie Osiągnięcia w Tryb online -> Prestiż -> Wyzwania ogólne -> Dokonania -> i wszystkie osiągnięcia w tej zakładce są popsute. Ukończyłem je wiele razy i mi ich nie zalicza. Proszę o reperację.

 

Doszła nowa sprawa. Zresetowałem sobie postać (komandoska). Awansowałem na maksymalny poziom. Mam XX poziom postaci (max weteran). Zawsze w takiej sytuacji można było rozwinąć4 umiejętności na maxa i 1 na lvl1. Coś jest zepsute...uciekły mi punkty. Postać jest uszkodzona i proszę o reperację.

 

Źle się naliczają różne rzeczy na trybie online. Proszę reperację tych 3ech rzeczy.

 

Pozdrawiam

Maciek

Wiadomość 5 z 7 (170 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Tryb Multi - wyzwania, brak zaliczenia

★★ Novice
@II_Maciuk Czy można takie rzeczy naprawić?
Wiadomość 6 z 7 (87 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Tryb Multi - wyzwania, brak zaliczenia

[ Edytowane ]
★★ Novice

ps. zapomniałem o błędach w sklepie. Nie pojawiają mi się w nim przedmioty za punkty. Są to rzeczy ze sklepu. 

 

 

Tak na prawdę to całe moje konto online to jakiś bajzel. Proszę o pomoc, bo mam fajnych znajomych w grze i tworzymy fajną społeczność, ale odechciewa mi się grać, że wszyscy mają działającą grę, a ja?

 

Gra online to bajzel, trafiam na oszustów (gra trwała 1 sek i wszyscy dostawali 1 mln kasy i ileś milionów doświadczenia - Kolega ma jego nick jeżeli to koś interesuje). Problem z pierwszą osobą na liście APEX, która ma jakieś dziwne miliony doświadczenia. Po prostu ta gra sprawia wrażenie porzuconej. Frown

 

Na prawdę, patrząc na aktywność osób z EA jest na prawdę niska. Lepiej na wersji angielskiej. Kupowałem wszystkie dodatki, bo twierdziłem, że twórcy i wydawcy zapracowali sobie na to, tworząc fajny kontent (chodzi szczególnie o trylogię). Chciałem kupić wersję legendarną, ale widzę, że jak coś nie działa, to nikt nic nie może. Boję się ju�� kupować nowe gry, jeżeli nie ma pomocy, jak zaczyna się coś sypać :/ 

Wiadomość 7 z 7 (81 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem