Dot.: Błąd pobierania Mass Effect Legendary Edition

autor: EA_Kalina
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Błąd pobierania Mass Effect Legendary Edition

★★★ Novice

Cześć, jest taki problem, że mam pobraną już prawie całą grę, ale wyświetla mi się błąd pobierania. Próbowałem już czyścić cache

Wiadomość 1 z 8 (1 029 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd pobierania Mass Effect Legendary Edition

★★★ Novice

Poradziłem sobie z błędem pobierania, teraz tylko jest taki problem, że gra mi sie pobiera od NOWA mimo, że mam ją na dysku. Jest jakiś sposob na znalezienie gry tak jak to jest np na steam?

Wiadomość 2 z 8 (1 025 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd pobierania Mass Effect Legendary Edition

Community Manager

Hej @MotylaNoga332 

Czy zmieniałeś może folder instalacji gry lub aplikacji EA w systemie? 

 

  • Ręcznie sprawdź aktualizacje aplikacji EA, uruchamiając program EA app Updater: C:\Program Files\Electronic Arts\EA Desktop\EAUpdater.exe  
  • Ponownie uruchom EA app poprzez menu w lewym górnym rogu > Pomoc > Uruchom ponownie aplikację  
  • Wyczyść pamięć podręczną aplikacji EA - wykonaj ten krok kilkukrotnie 
  • Uruchom aplikację EA ako administrator
  • Zainstaluj ponownie aplikację EA 

Daj nam znać jak poszło. 

 

EA_Pulsar

 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 3 z 8 (1 015 wyświetleń)

Dot.: Błąd pobierania Mass Effect Legendary Edition

★★★ Newbie

Podpinam się pod temat. 

Ściągnąłem grę w jakiś 70% po czym pojawił się błąd pobierania. Usłuchałem rady żeby

kliknąć odzyskanie aplikacji, efektem było to że aplikacja już nie widziała że gra była ściągana. Po usunięciu ściągniętych plików gry aby zrobić miejsce dla nowej instalacji już od samego początku wyskakuje informacja o błędzie pobierania. Wykonałem wszystkie czynności jakie zostały zaproponowane tutaj. Oczywiście wszystko co trzeba dodane do wyjątków w zaporze. Nic nowego nie zostało zainstalowane miedzy instalacją która prawie się udała a próbą która jest teraz

Wiadomość 4 z 8 (966 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Błąd pobierania Mass Effect Legendary Edition

Community Manager

Wybacz opóźnienie @Czakitaki Czy błąd pobieranie nadal występuje w twoim przypadku? 

 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 5 z 8 (909 wyświetleń)

Re: Błąd pobierania Mass Effect Legendary Edition

★ Novice

Ja się podpinam pod ten temat, mam to samo ale na 14 %, nic nie pomaga, ani reinstalacja aplikacji ani czyszczenie pamięci podręcznej. Oczywiście na originie nie było żadnego problemu, a Ea App tak

Wiadomość 6 z 8 (834 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Błąd pobierania Mass Effect Legendary Edition

Community Manager

Hej @komandorkristof Podobny problem został rozwiązany w tym wątku

 

Spróbuj dodać aplikację EA oraz grę do wyjątków zapory systemu Windows oraz programu antywirusowego

 

 

 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 7 z 8 (797 wyświetleń)

Dot.: Błąd pobierania Mass Effect Legendary Edition

Community Manager

Dajcie nam znać czy udało się rozwiązać problem dzięki wskazówkom od @EA_Pulsar.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 8 z 8 (765 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem