Dot.: Andromeda nie uruchamiania się w EA app

autor: EA_Kalina
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Andromeda nie uruchamiania się w EA app

★★★ Newbie

Witam. Mam problem z uruchomieniem gry Mass Effect Andromeda. Gdy w aplikacji EA app wybieram grę. Pojawia się pasek z napisem przygotowywanie gry i zaraz wyrzuca do aplikacji. Reinstalacja gry i aplikacji nie pomogła. Komputer na pewno spełnia wymagania sprzętowe bo wczoraj i dzisiaj rano mogłem uruchomić grę. Dzisiaj rano przeinstalowałem mody. Jednak wydaje mi się ,żeby nie miało na to wypływu bo folder z grą nie zawiera folderu ModData. Gra zakupiona na steam i zainstalowana w folderze steam. Pozostałe gry Steam działają normalnie. Specyfikacja laptopa Windows 11, ram 8gb procesor intel i5 11320H  Nvidia GTX 1650.

Wiadomość 1 z 4 (169 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Andromeda nie uruchamiania się w EA app

Community Manager

Hej @fangskin12 

 

Sprawdź działanie gry na "czysto" z poziomu zupełnie nowego konta administratora.

 


Na naszym forum nie podejmujemy dyskusji na temat modyfikacji, które nie są oficjalnie dozwolone w grze. Te nieautoryzowane modyfikacje mogą nie tylko wpływać negatywnie na stabilność i bezpieczeństwo systemu, ale także mogą być przyczyną nieprawidłowego działania gry. Dodatkowo, korzystanie z nich może prowadzić do naruszeń warunków użytkowania gry

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (159 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Andromeda nie uruchamiania się w EA app

Community Manager

Hej @fangskin12 

 

Sprawdź działanie gry na "czysto" z poziomu zupełnie nowego konta administratora.

 


Na naszym forum nie podejmujemy dyskusji na temat modyfikacji, które nie są oficjalnie dozwolone w grze. Te nieautoryzowane modyfikacje mogą nie tylko wpływać negatywnie na stabilność i bezpieczeństwo systemu, ale także mogą być przyczyną nieprawidłowego działania gry. Dodatkowo, korzystanie z nich może prowadzić do naruszeń warunków użytkowania gry

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 4 (160 wyświetleń)

Dot.: Andromeda nie uruchamiania się w EA app

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Temat do zamknięcia. Przede wszystkim dziękuję za zainteresowanie. Problem jak się pojawił tak zniknął . Nie mam zielonego pojęcia co się stało. Tak czy siak dziękuję za pomoc. 

Wiadomość 3 z 4 (155 wyświetleń)

Dot.: Andromeda nie uruchamiania się w EA app

Community Manager

Dzięki za potwierdzenie @fangskin12 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 4 (151 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem