Dot.: F1 23 nie chce się włączyć się

autor: EA_Kalina
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

F1 23 nie chce się włączyć się

★★★ Newbie

Witam, podczas próby uruchomienia gry F1 23 pisze normalnie "przygotowanie do uruchomienia gry" oraz aplikacja EA się wyłącza, jednak po ok. 15 sec (tyle mniej więcej trwała "sesja", czyli próba włączenia gry) aplikacja EA znowu się włącza bez uruchomienia gry. Robiłem reinstalację gry, dodałem wyjątki i uruchamiałem jako administrator lecz bez żadnych skutków. Wymagania też mam odpowiednie. Wiecie może co to może być?

Wiadomość 1 z 4 (282 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: F1 23 nie chce się włączyć się

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @suchotnik73 

 

Na start wyczyść kilkukrotnie pamięć podręczną aplikacji EA  a następnie napraw grę poprzez EA app / Sprawdź spójność plików gry, jeśli grasz na Steam. 

 

Daj też znać czy gra wcześniej  działała i potwierdź nam czy możesz ją odpalić z poziomu zupełnie nowego konta administratora.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 4 (264 wyświetleń)

Dot.: F1 23 nie chce się włączyć się

Community Manager

Hej @suchotnik73 

 

Daj nam znać czy udało Ci się uporać z problemem. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 3 z 4 (245 wyświetleń)

Dot.: F1 23 nie chce się włączyć się

Community Manager

Widzę, że na chwilę obecną nie otrzymaliśmy odpowiedzi od Ciebie. Postanowiłam oznaczyć moje wcześniejsze kroki jako rozwiązanie, ponieważ mogą być pomocne dla innych użytkowników. Jeśli jednak masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz dalszej pomocy, śmiało daj nam znać 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 4 (225 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem