Konto EA a konto Microsoft Game Pass

autor: Murderator2020
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Konto EA a konto Microsoft Game Pass

★★★ Newbie

Cześć,

Założyłem dziecku konto Microsoft i tam wykupiłem abonament Game Pass.

Gdy chcę skorzystać z gier EA z ze sklepu Microsoft otrzymuję komunikat błędu 404 (zalogowałem się na EA poprzez konto MS dziecka).

Ponieważ to konto dziecka nie ma adresu @ (tzn zakłada się automtycznie mail anonymous) założyłem dziecku ponownie konto na EA, ale nie poprzez logowanie kontem MS ale poprzez adres e-mail.

I tego konta nie mogę powiązać z kontem MS bo pisze, że powiązanie już istnieje.

Da się naprawić to pierwsze konto założone przez logowanie MS aby nie pojawiał się błąd 404 i była widoczna biblioteka gier w EA?

A może da się usunąć powiązanie pierwszego konta i powiązać to nowe konto? Nowe konto ma ten sam adres e-mail co konto MS dziecka.

 

Pozdrawiam,

Wiadomość 1 z 3 (268 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Konto EA a konto Microsoft Game Pass

Community Manager

Hej @Murderator2020 

 

Niestety poprzez forum nie będziemy w stanie pomóc w problemach związanych z kontem EA.  

  

Skontaktuj się z nami bezpośrednio. 

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? 

  

 

Dodam jeszcze, że na działanie obydwu kont mają wpływ ustawienia kontroli rodzicielskiej,  o czym szerzej piszemy w naszym artykule na EA Help TUTAJ.

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (245 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Konto EA a konto Microsoft Game Pass

Community Manager

Hej @Murderator2020 

 

Niestety poprzez forum nie będziemy w stanie pomóc w problemach związanych z kontem EA.  

  

Skontaktuj się z nami bezpośrednio. 

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? 

  

 

Dodam jeszcze, że na działanie obydwu kont mają wpływ ustawienia kontroli rodzicielskiej,  o czym szerzej piszemy w naszym artykule na EA Help TUTAJ.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 3 (246 wyświetleń)

Dot.: Konto EA a konto Microsoft Game Pass

Community Manager

Oznaczę odpowiedź @EA_Kalina jako rozwiązanie. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 3 z 3 (226 wyświetleń)

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania