Geforce Now + EA PLay + PC Game Pass

autor: marian1236
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Geforce Now + EA PLay + PC Game Pass

★★★ Newbie

Witam. Chcę grać w "Jedi: Fallen order" poprzez Geforce Now. Po zalogowaniu się do EA Play poprzez konto XBOX krzyczy mi, że nie mam dostępu do tej gry ("You don't have access") choć mam wykupione PC Game Pass (konto XBOX live mam połączone z kontem EA Play), w którego bibliotece ta gra jest. Jak rozwiązać ten problem ?

Wiadomość 1 z 7 (893 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: Geforce Now + EA PLay + PC Game Pass

Community Manager

Gry z EA Play są jak najbardziej dostępne dla posiadaczy Xbox PC Game Pass.

Jednak, aby móc w nie grać, musisz dodać je do swojego konta EA. Sprawdź czy poniższe kroki pomogą Ci w tym procesie.

Uruchom więc aplikację EA na komputerze, zaloguj się za pomocą konta Xbox z wykupionym PC Game Pass, a następnie wyszukaj grę/ gry, rozpocznij pobieranie i od razu je anuluj.

Następnie otwórz Geforce Now i poszukaj tych gier -  pamiętaj, aby zalogować się właściwym kontem EA połączonym z kontem Xbox.

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 7 (837 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Geforce Now + EA PLay + PC Game Pass

Community Manager

Hej @marian1236 

 

Sprawdź czy po uruchomieniu gry (dostępnej w ramach EA Play) bezpośrednio z aplikacji Xbox na PC, wyświetli się ten sam komunikat.

Jeśli posiadasz kilka kont Xbox, proszę upewnij się, że do EA app wpisujesz dane konta Xbox z poziomu, którego został zakupiony EA Play.

Warto także wyczyścić pamięć podręczną aplikacji EA.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 7 (867 wyświetleń)

Dot.: Geforce Now + EA PLay + PC Game Pass

★★★ Newbie

Niestety mam za słabego kompa, żeby odpalić to bezp. z aplikacji XBOX na PC. Mogę to jedynie zrobić z poziomu Geforce NOW. I żeby było jasne - nie wykupiłem EA Play, zakładam jedynie, że dostęp do gier EA Play dostaję z automatu przy wykupie PC Game Pass.

Wiadomość 3 z 7 (846 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Geforce Now + EA PLay + PC Game Pass

Community Manager

Gry z EA Play są jak najbardziej dostępne dla posiadaczy Xbox PC Game Pass.

Jednak, aby móc w nie grać, musisz dodać je do swojego konta EA. Sprawdź czy poniższe kroki pomogą Ci w tym procesie.

Uruchom więc aplikację EA na komputerze, zaloguj się za pomocą konta Xbox z wykupionym PC Game Pass, a następnie wyszukaj grę/ gry, rozpocznij pobieranie i od razu je anuluj.

Następnie otwórz Geforce Now i poszukaj tych gier -  pamiętaj, aby zalogować się właściwym kontem EA połączonym z kontem Xbox.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 7 (838 wyświetleń)

Re: Geforce Now + EA PLay + PC Game Pass

★★★ Newbie

Zadziałało, ale czy to oznacza, że przed uruchomieniem każdej gry z EA Play będę musiał tak robić ?

Wiadomość 5 z 7 (824 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Geforce Now + EA PLay + PC Game Pass

Community Manager

Dzięki za potwierdzenie @marian1236 Super, że się udało i nie wykluczone, że jest to obejście, które pomocne będzie w przypadku pozostałych gier.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 6 z 7 (822 wyświetleń)

Re: Geforce Now + EA PLay + PC Game Pass

Community Manager

Dzięki za potwierdzenie @marian1236 

Nie zapomnij oznaczyć odpowiedzi EA_Kalina jako rozwiązanie.😉

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 7 z 7 (801 wyświetleń)

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania