Blokada konta

autor: f4ntav8
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Blokada konta

★ Novice

Witam, mam problem z blokadą konta EA play, dawniej Origin. Nie mogę grać w większość gier typu need for speed, ponieważ na profilu wyświetla mi się aktywna blokada za naruszenie regulaminu. Problem polega na tym, że kontakt z wsparciem jest możliwy jedynie poprzez wniosek, który jak złożę to dostaję po paru dniach odpowiedź "Try live chat". Niestety u mnie zakładka live chat nie istnieje. Wchodząc na profil EA mam wywalony na cały ekran komunikat odnośnie blokady i nie mogę zmienić nawet hasła.....

Wiadomość 1 z 3 (233 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Blokada konta

Community Manager

Hej @f4ntav8 

 

Jeśli potrzebujesz skontaktować się z nami poprzez czat, 

otwórz ten link w nowym oknie incognito a następnie wybierz opcję Kontynuuj bez logowania. Po wpisaniu danych (imię, nazwisko, email, temat) pojawi się możliwość kliknięcia opcji Porozmawiaj... 

  

Odczekaj chwilę w tym samym oknie przeglądarki, aż w dolnym rogu wyświetli się przewidywany czas połączenia z doradcą (np. 3 min). Pozostań w tym widoku i poczekaj aż doradca rozpocznie z Tobą rozmowę. 

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (206 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Blokada konta

Community Manager

Hej @f4ntav8 

 

Jeśli potrzebujesz skontaktować się z nami poprzez czat, 

otwórz ten link w nowym oknie incognito a następnie wybierz opcję Kontynuuj bez logowania. Po wpisaniu danych (imię, nazwisko, email, temat) pojawi się możliwość kliknięcia opcji Porozmawiaj... 

  

Odczekaj chwilę w tym samym oknie przeglądarki, aż w dolnym rogu wyświetli się przewidywany czas połączenia z doradcą (np. 3 min). Pozostań w tym widoku i poczekaj aż doradca rozpocznie z Tobą rozmowę. 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 3 (207 wyświetleń)

Dot.: Blokada konta

Community Manager

Oznaczę odpowiedź @EA_Kalina jako rozwiązanie. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 3 z 3 (178 wyświetleń)

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania