Aktualizacja ceny abonamentu EA Play

autor: Janeczek12233
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Aktualizacja ceny abonamentu EA Play

★★★ Newbie

Czy jeśli mam aktywny abonament roczny to czy po podwyżce 10 maja kwota automatycznie zostanie pobrana mi z konta?

 

Wiadomość 1 z 4 (346 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Aktualizacja ceny abonamentu EA Play

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Janeczek12233 

 

Nowa kwota zostanie pobrana z Twojego konta przy następnym cyklu rozliczeniowym EA Play po 10 maja. 

 

Jeśli przykładowo: 

 

Płacisz za EA Play cyklicznie co miesiąc 25 dnia każdego miesiąca, 25 kwietnia zapłacisz "starą" cenę, natomiast 25 maja już nową. 

 

Płacisz za EA Play rocznie 10 września, 10go września zostanie pobrana z Twojego konta "nowa" cena. do tego czasu nie poniesiesz dodatkowych kosztów związanych z subskrypcją. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 2 z 4 (336 wyświetleń)

Dot.: Aktualizacja ceny abonamentu EA Play

★★ Novice

Jednak coś mi tu nie pasuje.

 

W marcu 2024 odnowiła mi się roczna subskrypcja i wg informacji na profilu EA, data następnego obciążenia to 25.03.2025. Jedna w oknie dotyczącym zmiany cen przy opisie jest już informacją, że przy akceptacji nowej ceny, subskrypcja zostanie odnowiona 10.05.2024 ALE w cenie 179zł! Czyli ledwie 2 miesiące po odnowieniu.

 

Jeśli faktycznie w maju 2024 będę musiał zapłacić kolejny raz za roczną subskrypcję (która już przecież mam dopiero opłaconą), to by oznaczało, że zostałem oszukany na parędziesiąt złoty (za okres 10miesięcy do maja 2024 do marca 2025). Bo nie widzę, by była to tylko dopłata, a pełna kwota.

 

Byłbym wdzięczny za wyjaśnienia, skąd taka różnica dat, i która jest prawidłowa.

 

ea-13-04-2024-2.jpg

Wiadomość 3 z 4 (310 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Aktualizacja ceny abonamentu EA Play

Community Manager

Hej @pawel-w84 

 

Dzięki za przesłany zrzut ekranu, przekazałem informacje na temat tego komunikatu dalej. 

 

Upewniłem się również co do informacji wcześniej udzielonych przeze mnie i są one prawidłowe. Podwyżka cen za EA Play, nie będzie wiązała się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Przy kolejnym cyklu rozliczeniowym, który wypada po 10 maja 2024, naliczana będzie już nowa cena za subskrypcję. 

 

Na Twój adres email powinna również trafić informacja omawiająca podwyżkę cen. Sprawdź proszę swoją pocztę i daj nam znać czy masz dodatkowe pytania. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 4 z 4 (282 wyświetleń)

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania