Aktualizacja cen

autor: demkaef
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Aktualizacja cen

★★ Newbie

Witam,
W ostatnim czasie pojawiła się informacja o aktualizacji cennika EA play, a ja niedawno zakupiłem subskrypcje na rok. Dostałem właśnie powiadomienie, że do 10.5.2024 muszę dodatkowo zapłacić 179 zł. lub zrezygnować z suskrypcji. W mojej ocenie jest to oszustwo które jeśli nie rozwiązane zamierzam zgłosić do UOKiK. Za usługę zapłaciłem za rok i przez taki okres czasu zamierzam z niej korzystać w cenie którą już zapłaciełm. Jeśli mam zrezygnować to rządam zwrotu kosztów za cały rok ! 

Proszę wyjaśnić mi, dlaczego rządacie zapłacenie 179zł, jest to skandal.

Dodatkowo wasz bot twierdzi że nic nie musze płacić 

Wiadomość 1 z 2 (271 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Aktualizacja cen

Community Manager

Hej @demkaef 

 

Jeśli to możliwe, mógłbyś przesłać nam treść wiadomości, która mówi o dodatkowej opłacie? 

 

Informacje na temat podwyżki cen za EA Play znajdziesz w linku poniżej:


[OGŁOSZENIE] Nadchodzące zmiany cen członkostwa EA Play i EA Play Pro

 

W skrócie, nową cenę zapłacisz po 10 maja 2024. Jeśli swoją subskrypcję odnowisz przed tą datą, zapłacisz niższą, starą cenę. Jeśli kolejny cykl odnowienia będzie miał miejsce po 10 maja, zapłacisz już nową, wyższą cenę. Nie zostaniesz obciążony dodatkową opłatą wynikającą z tej różnicy cen. 

 

Ponadto na Twój adres powinna trafić wiadomość e-mail dokładniej opisująca sytuację, niż komunikat w aplikacji. 

 

Daj nam znać czy masz dodatkowe pytania. 

 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 2 z 2 (256 wyświetleń)

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania