Dot.: PSN i EA Play nie łączą się mimo wielu prób

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

PSN i EA Play nie łączą się mimo wielu prób

★★★ Newbie

Witam,

 

Infolinia rozkłada ręce, zarówna od Sony jak i EA. 

 

Mam PS5 od 3 tygodni, zakupione PS Plus na cały rok. Kilka dni później zakupione EA Play na rok. 

Sęk w tym że EA Play zakupione z poziomu PS Store na PS5, nie wiedziałem że trzeba mieć konto EA Play, ani konsola ani gry nie pytały o nic. Wszystko działało przez 2tyg.

 

Od kilku dni Fifa po uruchomieniu informuje mnie że nie może połączyć się z serwerem, i prosi o reset hasła po rzekomo długiej nie obecności i w związku z tym wygaśnięciu sesji. 

Prosi o reset hasła do konta EA Play którego przecież nie zakładałem. 

 

Wszystko co znalazłem w sieci próbowałem i nic. Koniec końców założyłem swoje konto EA Play 2 dni temu (czyli dawno po kupieniu EA Play z poziomu Ps Store).

Mail ten sam dla obu konto, próbuje się logować z pomocą danych PSN na help.ea.com ale bezskutecznie, prosi o reset hasła i wywala błąd połączenia. (samo świeże konto EA Play działa)

 

Dzwoniłem do EA 3 razy, nie dość że osoby nie mówią dobrze po polsku to się rozłączają przy braku umiejętności znalezienia rozwiązania. Dwukrotnie podczas rozmowy z EA Play zostałem poinformowany że w ich systemie, moje konto PSN jest rzekomo nie aktywne i stąd problem.  To nie prawda oczywiście, konto działa, ma roczną sub. i ma się dobrze. Konsola Ps5 również. 

 

Proszę o pomoc bo już wyczerpały mi się wszystkie możliwości.

Pozdrawiam

Wojtek

Wiadomość 1 z 3 (1 172 wyświetleń)

Dot.: PSN i EA Play nie łączą się mimo wielu prób

★★★ Newbie

Witam chcialem zapytać czy udało się rozwiązać problem otóż mam to samo kupiłem FC 24 i od 2 dni cały czas mam to samo wyskakuje prośba o reset hasła reset zrobiony i to nie raz i nadal to samo też już nie mam sił do tego 

Wiadomość 2 z 3 (227 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: PSN i EA Play nie łączą się mimo wielu prób

Community Manager

Hej @Rzepka4321 

 

Jeśli problem z łączeniem konta EA pojawia się nadal, nawet po kilkukrotnym resetowaniu hasła - skontaktuj się z nami poprzez czat. 

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ

 

Z racji tego, że ostatni komentarz został udzielony kilka lat temu - zamykam ten wątek. 

 

Jeśli będziesz potrzebować pomocy - załóż proszę nowy wątek na forum. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 3 z 3 (220 wyświetleń)

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania