Rui Costa - Hero Event

autor: Barrel-Riders
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Rui Costa - Hero Event

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Since the appearance of the Hero promo, I have been waiting for the appearance of a new card of one of my favorite footballers, who is Rui Costa.

Unfortunately, to my negative surprise, despite the appearance of 5 Hero series in the game already, he has not appeared in any of them, most likely as the only one. There isn't even any SBC announced with him as in the case of Lucio or Voller. That's why I have only one question: why was he left out?

 

Wersja Polska:

Od momentu pojawienia się promo Hero, czekałem na pojawienie sie nowej karty jednego z moich ulubionych piłkarzy, czyli Rui Costy.

Niestety, ku mojemu negatywnemu zaskoczeniu, pomimo pojawienia się w grze już 5 serii Bohaterów, w żadnej z nich się on nie pojawił, najprawdopodobniej jako jedyny. Nie ma z nim nawet zapowiedzianego żadnego SBC jak w przypadku Lucio, czy Vollera. Stąd mam tylko jedno pytanie: Dlaczego został on pominięty?

Wiadomość 1 z 1 (151 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem