Dot.: Brak zaliczonych zwycięstw

autor: Kowalitri
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak zaliczonych zwycięstw

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Dnia dzisiejszego tj.23.06.24 grałem 3 meczy w DR. Były 3 ragequity wykonane przez rywali. Nie zaliczyło mi żadnego zwycięstwa, mimo to, że dostałem monety za koniec meczu. Ta gra to parodia.

 

 

Edit: Moved thread to Polish language FC 24 forums. -CM

Wiadomość 1 z 2 (219 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak zaliczonych zwycięstw

★★ Apprentice
@j1mmybaby To zależy od wyniku bo jeśli opuszcza mecz przy remisie to niestety nie ma zwycięstwa . Osobiście uważam to za absurd tej gry bo nie ważne czy przy remisie , porażce czy nawet jego prowadzeniu jeśli opuszczasz mecz to go poddajesz i powinien być walkower. Niestety to gra jest niedorozwinięta i nie daje walkowera . Mnie najbardziej irytuje jak grasz mecz , czasem nawet dogrywkę , jest remis i zdobywasz na przykład rzut karny czy wychodzisz sam na sam zyskując szansę na zwycięstwo i nagle nie wiem jakim cudem to robią że z prędkością błyskawicy odcinają się od neta i wychodzą z meczu a Ty zostajesz z remisem i straconym czasem na dany mecz a w zamian oi najwyżej zostajesz z taką samą ilością męczy jeśli chodzi o eliminacje do UT Champions czy już samych mistrzostw . Zdarzyło mi się już nie raz trafiać takich ciołków co grają dopóki im idzie a jak już coś nie tak to uciekają jak tchórzliwe kurczaki . A wystarczyło by wprowadzić coś tak prostego jak walkower gdy rywal przy jakim kolwiek wyniku opuszcza mecz .
Wiadomość 2 z 2 (150 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem