Dot.: Brak zakupionych dodatków

autor: EA_Kalina
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak zakupionych dodatków

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

Dzień dobry,kupiłem dzisiaj pakiet Scoring streak pack i nie otrzymałem nagrody co mogę udowodnić poniższym zdjęciem gdzie piszę na tej ofercie jesteś już właścicielem tego elementu.Oprocz tego kilka dni temu kupiłem pakiet Euro Welcome Pack Pro gdzie miałem dostać zawodnika 95 i 500 FIFA points.Tego elementu też nie dostałem pomimo że pisało przez kilka dni że jestem właścicielem tego elementu po czym przestało tak pisać i tą ofertę mogę kupić jeszcze raz pomimo że wcześniej nagrody dalej nie dostałem.Proszę o jak najszybsze sprawdzenie wszystkiego i przyznanie mi zakupionych przedmiotów.Moje UID w grze to [edytowane przez EA_Kuba]

 

(CM: Thread moved from EN EAFC 24 to PL EAFC 24. Please post in the language of the board per rule.)

Wiadomość 1 z 3 (163 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak zakupionych dodatków

Community Manager

Hej @HISZPANEXE 

 

Jeśli kupiona przez Ciebie zawartość nie pojawiła się w grze po upływie 24 godzin - skontaktuj się z nami bezpośrednio. 

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ

Untitled.pngKuba.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (148 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak zakupionych dodatków

Community Manager

Hej @HISZPANEXE 

 

Jeśli kupiona przez Ciebie zawartość nie pojawiła się w grze po upływie 24 godzin - skontaktuj się z nami bezpośrednio. 

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 2 z 3 (149 wyświetleń)

Dot.: Brak zakupionych dodatków

Community Manager

Oznaczyłam odpowiedź @EA_Kuba jako rozwiązanie.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 3 (135 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem