Dot.: Nie można grać ze znajomym w BF2042

autor: xNostri
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie można grać ze znajomym w BF2042

★★★ Newbie

Witam,

 

Od pewnego czasu nie mogę połączyć się ze znajomym w grupę na BF2042, chociaż obydwaj jesteśmy online.

Wcześniej pomagało usunięcie się ze znajomych, ale już nawet to nie działa.

Próbujemy różnych konfiguracji, ja włączam grę na nowo, on też i dalej to nie działa, chociaż mamy się w znajomych i jesteśmy online, to nie możemy wejść razem w grupę.

Proszę o jakieś rady.

 

Michał.

Wiadomość 1 z 3 (670 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie można grać ze znajomym w BF2042

[ Edytowane ]

@Kaliszov97 Witam. Sorry ze tak późno ale twój problem najprawdopodobniej rozwiązał się sam. Według oficjalnych informacji z Twittera/X "DICE zdaje sobie sprawę, że od aktualizacji 7.1.0 niektórzy gracze nie mogą widzieć swoich znajomych online w zakładce społeczności, co uniemożliwia im wysyłanie zaproszeń i wspólną grę. Badają to."

 

Orginalna Wiadomość 
"DICE is aware that some players can't see their friends online in the socials tab since the 7.1.0 update, preventing them from wedding invites and playing the game all together. They're looking into it."

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 3 (648 wyświetleń)

Dot.: Nie można grać ze znajomym w BF2042

★★★★★ Newbie
@Chytrooki Nie wiecie czy problem został rozwiązany ? Wczoraj z kumplem kupiliśmy gre na steam i teraz nie możemy sie w żaden sposób dodać do znajomych. Mam od niego zaproszenie które wisi na EA Play ale ani nie moge go zaakceptować ani usunąć :/
Wiadomość 3 z 3 (551 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem