Dot.: Battlefield 2042 [PS5] rozłącza połączenie z serwerem, czarny ekran

autor: Giercorz
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Battlefield 2042 [PS5] rozłącza połączenie z serwerem, czarny ekran

★★ Novice

Witam, 

Dość często bywa tak iż nie mogę połączyć się z serwerami Battlefield 2042 ponieważ w trakcie łączenia robi się czarny ekran i wyrzuca do głównego ekranu gry

 

Internet posiadam w Toya 1000/60 oczywiście konsola podpięta pod kabel 

 

To jest wina serwerów czy to może być po mojej stronie problem?

 

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

Wiadomość 1 z 5 (769 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 2042 [PS5] rozłącza połączenie z serwerem, czarny ekran

Community Manager

Hej @Giercorz 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie i wybacz późną odpowiedź. 

 

Czy opisany przez Ciebie problem pojawia się nadal? 

Jakiś czas temu pojawiły się zgłoszenia pochodzące od użytkowników posiadających Internet od tego samego dostawcy. W przypadku niektórych problem udało się rozwiązać po krótkim kontakcie z nim. 

 

Link to wątku. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 2 z 5 (587 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 2042 [PS5] rozłącza połączenie z serwerem, czarny ekran

★★ Novice

Niestety pojawia się nadal i okazuje się że to po prostu problem leży po stronie serwerów EA i nic się nie zrobi, są przeciążone / niestabilne, więc zabawa w poradnikach jest bez sensu, mija się z celem 

Wiadomość 3 z 5 (583 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 2042 [PS5] rozłącza połączenie z serwerem, czarny ekran

Community Manager

Hej @Giercorz 

 

Taką odpowiedź otrzymałeś od dostawcy Internetu?

 

Dla testu jeśli masz taką możliwość połącz konsolę z Internetem poprzez hotspot utworzony z telefonu i daj nam znać czy problem pojawia się nadal. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 4 z 5 (572 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 2042 [PS5] rozłącza połączenie z serwerem, czarny ekran

★★ Novice

Myślałem że dostawca ma znaczenie, lecz nie ma. Znajomi mają u różnych operatorów i ten problem tak że występuje. Wszelkie ustawienia w poradnikach mam, nic nie trzeba ustawiać a co do hotspot z fona tez raz zadziała a raz nie... Jedynie co działa by odblokować to uruchomić na początku tryb z Botami i później spróbować wbić na serwer, wtedy działa - jedyny sposób by wejść na serwer, by nie było czarnego ekranu i powrotu do ekranu glowngo. I tak dostawca też odpowiedział że wszystko jest w porządku, wina leży po stronie EA niestety Frown w innych tytułach tego nie mam jak np. Cod a szkodaaaa ... 

Wiadomość 5 z 5 (569 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem