this account is not permitted to play online

autor: xxbaczolekxx3
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

this account is not permitted to play online

★★ Novice

How to fix this?

Wiadomość 1 z 13 (1 175 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Gra Sieciowa na tym profilu jest niedozowolona. APEX LEGENDS

Community Manager

Hej @xxbaczolekxx3 

 

Otrzymałem informacje, że w ostatnim czasie została wprowadzona poprawka mająca na celu rozwiązanie tego problemu. 

 

Daj nam znać czy problem nadal występuje u Ciebie.

Untitled.pngKuba.png

Zobacz w watku

Wiadomość 9 z 13 (829 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Gra Sieciowa na tym profilu jest niedozowolona. APEX LEGENDS

Community Manager

Hej @xxbaczolekxx3 

 

Podaj nam proszę więcej szczegółów na temat problemu, który się u Ciebie pojawia. 

 

Czy w przeszłości grałeś na kilku kontach EA?

Czy podobnie jak autor postu grasz na Internecie mobilnym? 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 2 z 13 (1 162 wyświetleń)

Dot.: Gra Sieciowa na tym profilu jest niedozowolona. APEX LEGENDS

★★ Novice

Witam i dziękuję za odpowiedź.

Podaję więcej detali na temat problemu, a więc tak:

Włączam grę Apex Legends i czasami mogę zagrać jeden mecz, ale po meczu wyrzuca mnie do strony głównej i wyskakuje komunikat "Gra sieciowa w tym profilu jest niedozwolona" i nie mogę nic więcej zrobić już jak tylko wyłączyć grę.

...co ciekawe, utworzyłem nowe konto xbox live i nowe konto ea, po włączeniu gry mam to samo więc zacząłem się zastanawiać że moja konsola Xbox może mieć jakiegoś bana ale za co? 

Odpowiadając na poniższe pytanie:

- Czy w przeszłości grałeś na kilku kontach EA? - nie, używałem tylko tego konta.

Czy podobnie jak autor postu grasz na Internecie mobilnym? - Mam internet domowy ( na kablu ) 

Wiadomość 3 z 13 (1 113 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra Sieciowa na tym profilu jest niedozowolona. APEX LEGENDS

Community Manager

Hej @xxbaczolekxx3 

 

Dzięki za odpowiedź. 

 

W pierwszej kolejności zresetuj swój router, gdzie po wyłączeniu, odłącz go od zasilania na kilka minut. W ten sposób wyczyścisz jego pamięć podręczną, a po ponownym uruchomieniu powinieneś otrzymać nowy adres IP. 

 

Następnie na swojej konsoli wyczyść adres MAC i ponownie uruchom konsolę:

 

Aby wyczyścić adres MAC i ponownie uruchomić konsolę, wykonaj następujące kroki:

  1. Naciśnij przycisk Xbox , aby otworzyć przewodnik.
  2. Wybierz pozycję Profil i system, a następnie pozycję Ustawienia.
  3. Na karcie Ogólne wybierz kolejno pozycje Ustawienia sieci > Ustawienia zaawansowane > Alternatywny adres MAC > Wyczyść.
  4. Ponownie uruchom konsolę. Naciśnij i przytrzymaj przycisk Xbox  na środku kontrolera, aby otworzyć Centrum zasilania.
  5. Wybierz pozycję Uruchom ponownie konsolę, a następnie wybierz pozycjęUruchom ponownie. (Jeśli konsola sprawia wrażenie zablokowanej, naciśnij i przytrzymaj przez 10 sekund przycisk Xbox  na konsoli, tak aby konsola się wyłączyła. Po wyłączeniu konsoli ponownie naciśnij przycisk Xbox  na konsoli, aby ją uruchomić).
  6. Zaloguj się do konsoli.

Dodatkowo jeśli problem będzie pojawiał się nadal, możesz dla swojej konsoli ustawić statyczny adres IP z poziomu routera, oraz zmienić domyślne serwery DNS:

 

Wypróbuj inny system nazw domenowych (DNS)

Twój dostawca usług internetowych (DUI) wykorzystuje system DNS, który przekłada adresy internetowe ze zrozumiałych dla ludzi (np. help.ea.com) na zrozumiałe dla komputerów (ciąg cyfr).

Jeśli coś jest nie tak z DNS, z którego korzystasz, może to wywołać problemy z połączeniem internetowym.

Jeśli twój DNS jest zawodny, zmiana na inny może pomóc rozwiązać problemy z połączeniem.

Oto kilka darmowych opcji, jeśli chcesz dokonać zmiany:

EA nie jest właścicielem i nie prowadzi Google DNS ani Open DNS i nie może w żaden sposób modyfikować ich stron ani używanych przez nie systemów. Korzystasz z tych stron i ich serwerów DNS na własną odpowiedzialność.

Jeśli problemy z kontem i stanem serwerów zostały wykluczone, a nadal masz problemy z połączeniem, wypróbuj te zaawansowane kroki. Są one związane z zaawansowanymi zmianami ustawień sieciowych. Jeśli obawiasz się wprowadzać te zmiany, skontaktuj się ze swoim dostawcą usług internetowych (DUI). Upewnij się, że wykonujesz kroki opisane w instrukcji obsługi routera.


*To strony internetowe stanowiące własność innych podmiotów. EA nie odpowiada za treści wyświetlane na stronach zewnętrznych, a stosowane tam metody gromadzenia informacji nie podlegają naszym zasadom ochrony danych osobowych.


https://help.ea.com/pl/help/faq/problems-playing-online/

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 4 z 13 (1 100 wyświetleń)

Dot.: Gra Sieciowa na tym profilu jest niedozowolona. APEX LEGENDS

★★ Novice
@EA_Kuba Próbowałem tych sposobów i problem nadal występuję.
Wydaje mi się że pomocna będzie zmiana adresu IP i mojego dostawcy internetowego, to jedyny sposób którego nie sprawdzałem.
Bardzo dziękuję za odpowiedź i życzę wszystkiego dobrego w tym nowym roku! Standard smile
Wiadomość 5 z 13 (897 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra Sieciowa na tym profilu jest niedozowolona. APEX LEGENDS

★★ Novice

Doszło mi nowe powiadomienie, po zagraniu meczu dostaje komunikat - hardwarde/identity mismatch.

Ciężko będzie to zmienić chyba mam bana.

Wiadomość 6 z 13 (891 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra Sieciowa na tym profilu jest niedozowolona. APEX LEGENDS

Community Manager

Dzięki za odpowiedzi i sprawdzenie zaproponowanych kroków @xxbaczolekxx3

 

Wydaje mi się, że problem leży gdzieś pomiędzy połączeniem między kontem EA a kontem Xbox na którym grasz. 

 

Czy mógłbyś proszę powiedzieć więcej na temat tego na jakiej konsoli aktualnie grasz? Czy jest to konsola nowej generacji? Czy wcześniej grałeś na starszej konsoli? Czy swoim kontem Xbox jesteś zalogowany na kilku konsolach? 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 7 z 13 (869 wyświetleń)

Dot.: Gra Sieciowa na tym profilu jest niedozowolona. APEX LEGENDS

★★ Novice

Możliwe że tak jest, gram na konsoli Xbox one S, kiedyś grałem na starszej wersji Xbox w Apex ale sprzedałem.

Dodam że moje konto jest połączone tylko z aktualną konsolą.

I nie jestem na żadnej innej konsoli zalogowany.

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Standard smile

Wiadomość 8 z 13 (862 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra Sieciowa na tym profilu jest niedozowolona. APEX LEGENDS

Community Manager

Hej @xxbaczolekxx3 

 

Otrzymałem informacje, że w ostatnim czasie została wprowadzona poprawka mająca na celu rozwiązanie tego problemu. 

 

Daj nam znać czy problem nadal występuje u Ciebie.

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 9 z 13 (830 wyświetleń)

Dot.: Gra Sieciowa na tym profilu jest niedozowolona. APEX LEGENDS

★★ Novice

Problem został rozwiązany, już mogę normalnie grać, dziękuję bardzo za pomoc! Standard smile

Wiadomość 10 z 13 (821 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem