Problem z pamiątkami

autor: MotriXonn
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z pamiątkami

★★ Novice

Witam, Jakiś czas temu po otwarciu kilkunastu paczek otrzymałem z jednej z nich fragmenty pamiątek. Stwierdziłem wówczas, że aktualnie pamiątki mi nie odpowiadają i poczekam ąz będzie w przyszłości pamiątka do Newcastle. Wczoraj przeglądając nową pamiątkę "katar" zauważyłem, ze na moim koncie ilość fragmentów pamiątek wynosi 0. To oznacza, że zniknęło mi z konta 150 fragmentów pamiątek. Postanowiłem napisać na ea.help ale maile z automatu są "zakończone" a kontakt z pracownikiem EA poprzez czat na żywo jest niemożliwy, czekałem ponad 2 godziny będąc pierwszym w kolejce, po czym czat zaczął pokazywać 3 kropki i nic się już więcej nie stało. Proszę o pomoc lub czy ktoś też ma taki problem albo o poradzenie mi jak rzeczywiście można się skontaktować z kimś kto pracuje w EA i mógłby mi pomóc.

Pozdrawiam.

 
Wiadomość 1 z 3 (336 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z pamiątkami

Community Manager

Hej @MotriXonn 

 

Wybacz późną odpowiedź. 

 

W kwestiach związanych z brakiem zawartości na koncie, musisz skontaktować się z nami bezpośrednio. 

 

Poprzez forum nie mamy możliwości rozwiązywania tego typu problemów. 

Untitled.pngKuba.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (170 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z pamiątkami

Community Manager

Hej @MotriXonn 

 

Wybacz późną odpowiedź. 

 

W kwestiach związanych z brakiem zawartości na koncie, musisz skontaktować się z nami bezpośrednio. 

 

Poprzez forum nie mamy możliwości rozwiązywania tego typu problemów. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 2 z 3 (171 wyświetleń)

Dot.: Problem z pamiątkami

Community Manager

Oznaczyłam odpowiedź @EA_Kuba jako rozwiązanie.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 3 (155 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem