kursor myszy

autor: lukasokOK
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

kursor myszy

[ Edytowane ]
★ Novice

mam problem z grą Apex nie mogę włączyć kursora wyłącza się odrazu jak włącza się gra i włącza dopiero jak kilkne wyjdź jak go włączyć przeszukałem całe ustawienia co nie było łatwe bez kursora 2 godziny nad tym siedziałem i nie wiem gra wydaje się fajna ale nie mogę grać bo nie ma kursora i zanim coś kliknę miną wieki proszę o pomoc

 

update:

na klikałem coś w ustawieniach uruchomiłem ponownie kompa i zadziałało nie wiem co zrobiłem ale działa

 

update2 (rozwiązanie):

już wiem czemu nie działało a przynajmniej jak to naprawić w ustawieniach myszy trzeba dać ogranicz mysz do okna gry czy jakoś tak a w grafice trzeba dać okno albo okno bez krawędzi i będzie działać przynajmniej mi działa

Wiadomość 1 z 7 (259 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: kursor myszy

Community Manager

@lukasokOK  napisał/a:

 

update2 (rozwiązanie):

już wiem czemu nie działało a przynajmniej jak to naprawić w ustawieniach myszy trzeba dać ogranicz mysz do okna gry czy jakoś tak a w grafice trzeba dać okno albo okno bez krawędzi i będzie działać przynajmniej mi działa


 

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 7 z 7 (141 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: kursor myszy

Community Manager

Hej @lukasokOK 

 

O ile dobrze zrozumiałem to po uruchomieniu gry kursor myszy blokuje się i nie możesz nim kontrolować?

 

W jaki sposób zatem udaje Ci się kliknąć "Wyjdź"?

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 2 z 7 (255 wyświetleń)

Dot.: kursor myszy

[ Edytowane ]
★★★ Novice

@lukasokOK  jak masz jakieś nakładki włączone do apexa to je musisz wyłączyć.

ja ten problem miałem przez nakładkę discorda

a @EA_Kuba to chyba ze zrozumieniem nie czyta

Wiadomość 3 z 7 (249 wyświetleń)

Dot.: kursor myszy

Community Manager

Hej @lukasokOK

 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem poprzez wyłączenie nakładek ekranowych, zgodnie z tym co zostało zasugerowane przez @XOgnistylisX

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 4 z 7 (203 wyświetleń)

Dot.: kursor myszy

★ Novice

nie udało się ale naprawiłem także działa już

Wiadomość 5 z 7 (197 wyświetleń)

Dot.: kursor myszy

Community Manager

Dzięki za informacje @lukasokOK 

 

Daj nam koniecznie znać w jaki sposób udało Ci się rozwiązać problem, Twoja odpowiedź może pomóc komuś innemu w przyszłości. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 6 z 7 (183 wyświetleń)

Dot.: kursor myszy

Community Manager

@lukasokOK  napisał/a:

 

update2 (rozwiązanie):

już wiem czemu nie działało a przynajmniej jak to naprawić w ustawieniach myszy trzeba dać ogranicz mysz do okna gry czy jakoś tak a w grafice trzeba dać okno albo okno bez krawędzi i będzie działać przynajmniej mi działa


 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 7 z 7 (142 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem