Dot.: gra sie ładuje i nie chce sie wlączyć

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

gra sie ładuje i nie chce sie wlączyć

★ Novice

witam, pojawił sie u mnie problem z  ekranem ładowania gry apex legends, kółko ładowania kręci sie bez końca i nie chce mi wskoczyć do gry, nie miałem jeszcze nigdy wcześniej takiego problemu, wspomne ze gre mam przez steama, proszę o pomoc bo nie wiem co mam robic, próbowałem ponownie uruchomic gre lub przeskanować pliki, szukałem odpowiedzi gdzieś na forach ale nie znalazłem odpowiedzi :/

Wiadomość 1 z 5 (461 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: gra sie ładuje i nie chce sie wlączyć

Community Manager

Hej @0976453634634524 

 

Na start wyczyść pamięć podręczną Steam oraz EA app a następnie ponownie  sprawdź spójność plików gry.

 

Dodatkowo uruchom komputer w trybie czystego rozruchu i daj nam znać jak poszło.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 5 (445 wyświetleń)

Dot.: gra sie ładuje i nie chce sie wlączyć

★ Novice

witam, próbowałem to zrobic i nie udało sie, nadal gra sie ładuje bez końca.

Wiadomość 3 z 5 (435 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: gra sie ładuje i nie chce sie wlączyć

Community Manager

Sprawdź czy uda się uruchomić grę z poziomu zupełnie nowego konta administratora. W razie dalszych problemów przeinstaluj aplikację Steam, EA app oraz grę z poziomu nowego konta administratora Windows.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 5 (407 wyświetleń)

Dot.: gra sie ładuje i nie chce sie wlączyć

Community Manager

Hej @0976453634634524 

 

Daj nam znać czy grę udało się uruchomić z poziomu nowego konta administratora. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 5 z 5 (365 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem