Niesłuszne zawieszenie konta

autor: JunukII
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Niesłuszne zawieszenie konta

★ Novice

Produkt: Apex Legends
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? EA app
Model karty Nvidia lub AMD: RTX 3060 
Podaj ilość pamięci RAM w GB 32
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? JunukII
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe.
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy)
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy)
Gdzie pojawił się problem? Po wejściu do lobby
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaś zrobić w menu. Wejść do samego lobby
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. Chciałem zacząć grać
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Nie
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? Sezon 8, 9, 20 21 
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 26.05.2024 / 27.05.2024

Jak często występuje ten problem? 100%
Jak duży jest problem? Znaczny wpływ na rozgrywkę
Co się dzieje? Nie mogę dołączyć do rozgrywki, wyskakuje błąd: "Konto gry klienta zostało zawieszone."
Co powinno się stać? Odblokowanie konto
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie wiem 

Dzień dobry
Wyskakuje mi takie powiadomienie za każdym razem jak wchodzę do lobby pisałem już do wparcia EA ale jedyna odpowiedzi to "1.png","2.png", "3.png" 
gdzie nigdy nie używałem "programów 3" takich jak cheatów czy innych które mogą zakłócać działanie EA dlatego nie wiem dlaczego zostało coś takiego wykryte na moim koncie jedyne co to dostałem 16.05.2024 ostrzeżenie za złe zachowanie (wyzywanie itp) ale nic więcej nie było mogę jeszcze dodać że nie dostałem informacji na jak długi czas jest zawieszone to konto dlatego.
Nie ukrywając konto jest dla mnie bardzo ważne o którym mowa po pierwsze bardzo długo je mam a po drugie nie małe pieniądze zostały wydane na tą grę np. na karnety bojowe czy nawet ostatnio 600zł na nową skórkę do Octane dlatego prosił bym o pomoc w sprawię.
Jeśli będzie trzeba dodać jeszcze jakieś dodatkowe informacje to oczywiście dodam.  

Wiadomość 1 z 6 (816 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Niesłuszne zawieszenie konta

Community Manager

Bardzo mi przykro, że napotkałeś ten problem, jednak niestety nie mam możliwości sprawdzenia danych dotyczących Twojego konta. Informacje dotyczące zawieszenia konta zostały przekazane w wiadomościach mailowych wysłanych na Twój adres e-mail.

 

Więcej informacji dotyczących powodów zawieszenia konta EA znajdziesz w naszym artykule na EA Help:

Uzyskaj informacje o ograniczeniu, zablokowaniu lub zawieszeniu konta EA

 

 

Pozdrawiam serdecznie,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 6 (790 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Niesłuszne zawieszenie konta

Community Manager

Hej @JunukII 

 

Rozumiem, jak frustrująca jest dla Ciebie sytuacja związana z zawieszeniem konta w gze Apex Legends. Niestety poprzez forum nie będziemy w stanie sprawdzić Twojego konta, ale są zespoły, które specjalizują się w tych dziedzinach. Każde Twoje odwołanie odnośnie blokady w grze Apex Legends, wysyłane jest z poziomu Twojego konta EA do Działu Świadczonych Usług.  

Jeśli nadal otrzymujesz odmowę usunięcia blokady, oznacza to, że przeprowadzono wiele dochodzeń i nie znaleziono dowodów, które uzasadniałyby jego usunięcie. Bardzo mi przykro, ale w takim przypadku ban będzie musiał pozostać. Jeśli jednak Twoje konto zostało zhakowane, powinieneś skontaktować się z doradcą, aby upewnić się, że jest ono całkowicie pod Twoją kontrolą. 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 6 (813 wyświetleń)

Dot.: Niesłuszne zawieszenie konta

★ Novice

Dzięki za odpowiedź 

Rozumiem że jeżeli za każdym razem odpowiadają że zawieszenie konta jest słuszne to nic z tym nie można zrobić gdzie nigdy nie użyłem cheatow ani innych programów.

Więc niesłusznie została nałożona taka blokada na moje konto.

Wiadomość 3 z 6 (810 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Niesłuszne zawieszenie konta

Community Manager

Bardzo mi przykro, że napotkałeś ten problem, jednak niestety nie mam możliwości sprawdzenia danych dotyczących Twojego konta. Informacje dotyczące zawieszenia konta zostały przekazane w wiadomościach mailowych wysłanych na Twój adres e-mail.

 

Więcej informacji dotyczących powodów zawieszenia konta EA znajdziesz w naszym artykule na EA Help:

Uzyskaj informacje o ograniczeniu, zablokowaniu lub zawieszeniu konta EA

 

 

Pozdrawiam serdecznie,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 6 (791 wyświetleń)

Dot.: Niesłuszne zawieszenie konta

Community Manager

Oznaczę odpowiedź @EA_Kalina jako rozwiązanie. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 5 z 6 (386 wyświetleń)

Dot.: Niesłuszne zawieszenie konta

★★★★★ Newbie

Ale nie wydaje sie wam DZIWNE ze ostatnimi czasy wiele kont z naprawde bogata zawartości i długim czasem gry spadła. Moze czas zaczać szukać rozwiązania bo zaniedlugo wasza praca bedzie stała pod znakiem zapytania jak zbanujecie wszystkich graczy. U mnie przypadek podany REASON: <puste>.  Czy naprawde podłączenie konta Apex do steam( sami daliscie taka możliwość) ma powodować banowanie na stałę konta? Dla mnie jest to jeden wielki żart jak nawet wasz support nie jest w stanie podać mi ani jednego dowody w tej sprawie.

Wiadomość 6 z 6 (265 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem