Dot.: Blokada konta

autor: itsyuliya
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Blokada konta

★ Novice

Cześć społeczności EA i moderacji,

Chciałbym poruszyć kwestię długości banów w Apex Legends oraz innych grach i zadać kilka pytań dotyczących zasad ich przyznawania. Ostatnio otrzymałem permanentnego bana(rok temu) za użycie wyrażenia "russian dogs". Chciałbym opisać kontekst tej sytuacji i zapytać, czy taka kara nie jest zbyt surowa w odniesieniu do zaistniałych okoliczności.

Podczas jednej z moich gier, przeciwnicy aktywnie trollowali i obrażali mnie, co wywołało moją emocjonalną reakcję. W efekcie napisałem "russian dogs" w czacie gry. Zdaję sobie sprawę, że była to nieodpowiednia reakcja i nie powinienem się tak zachować. Mimo to, uważam, że permanentny ban jest zbyt drastyczny jak na tę sytuację.

Chciałbym zapytać:

  1. Jakie są dokładne kryteria przyznawania perm banów za obraźliwe wypowiedzi w Apex Legends?
  2. Czy istnieje możliwość zmniejszenia kary w przypadkach, gdy gracz wyrazi skruchę i zrozumie swój błąd?
  3. Czy moderacja bierze pod uwagę kontekst i zachowanie innych graczy w trakcie rozgrywki przy podejmowaniu decyzji o banach?
  4. Jakie są kroki, które mogę podjąć, aby odwołać się od tej decyzji i ewentualnie otrzymać łagodniejszą karę?

Zależy mi na tym, aby społeczność była świadoma konsekwencji swoich działań, ale również na sprawiedliwym traktowaniu wszystkich graczy. Liczę na konstruktywną odpowiedź i zrozumienie w tej sprawie.

Wiadomość 1 z 4 (335 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Blokada konta

Witaj

 

Tutaj możesz odwołać się od blokady kontaktując się z suportem innej opcji nie ma. Wedle informacji poniżej: 

 

https://help.ea.com/pl/help/account/information-about-locked-or-banned-or-suspended-accounts/

Wiadomość 2 z 4 (293 wyświetleń)

Dot.: Blokada konta

★ Novice

Tak mogę sie odwołać od blokady ale wydaję mi się ze pisze z jakimś ludzkim NPC zawsze odpisuje to samo nie ważne czy zadam jakies wazne pytania czy nie 

Wiadomość 3 z 4 (287 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Blokada konta

★★★★★ Newbie

After thoroughly investigating your account and concern, we again found that we actioned your account correctly after it was found to have violated our User Agreement. We will also be unable to provide any details regarding our internal procedures.

 

Za kazdym razem to samo ban niesluszny nigdy na moim koncie nie byly uzywane zadne progamy. to jest smiech na sali ze po tylu latach dostaje sie bany z czapy. GG EA. Sami siebie oracie.

Wiadomość 4 z 4 (181 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem