Betreff: Cel mai slab joc fifa ever

von EA_Poppy
Antworten

Originalbeitrag

Cel mai slab joc fifa ever

★ Novice

In jocul acesta... Pe langa faptul ca tot ce este in shop.. Este extrem de scump 🤣🤣🤣 nu vad rostul sa cumperi jucători de 95+..... Nu exista nici o diferență intre un jucător de 89 si unu de 98.... Am o echipa de 98 ovr... Atacanti Ronaldo 98 Suker 97 jairzinho 98.... Intalnesc adversari * fundasi de 89-90 ovr.. Pur si simplu atacanții mei nu au nici o sansa.. Nu ecista nici o sansa sa trec in viteza * Ronaldo pe langa un jucător advers... .. Sau invers.... Fundasi mei toti sunt 96+.... Nu au nici o sansa in fața unu atacant advers 89-90 🤣🤣🤣🤣 este incredibil cst de prost e jocul asta.... Pe langa toate astea... Ați băgat in jocul asta o multitudine de jucători care nu pot  fi vânduți... Pur si simplu stau * jucători 94-95+ in inventar si pr care nj pot sa ii vând.... Este o mizerie incredibila de joc... Faceți doar event-uri de tot rasul 🤣🤣🤣 ... In jocul asta nu exista penalty-uri.... Ar fi bin sa faceți la, sfârșitul meciului cand se termina egal... Ca in momentul in care ambii playeri sunt de acord sa mearga in prelungiri si eventual penalty-uri.. Sa fie posibil asa ceva.... Faceți niște update-uri.... Vrem sa vedem diferența asta intre echipe.... E frustrant... Mi'am făcut experimental echipa de 71 ovr si joc contra adversari * echipe 90+...  Saracii de ei 😂😂😂😂 nu vexi pur si simplu nici o diferență intrr jucători... O prostie de joc infecta 

Nachricht 1 von 2 (327 Ansichten)
Antworten
0 Kudos

Betreff: Cel mai slab joc fifa ever

Community Manager

Hey @SnikeyTM,

 

Unfortunately, the language you posted with here on Answers HQ is not supported on these forums. We do have language support available in the following languages: 

 

If you speak German, you can reply to this message in German, and we'd be glad to see if we can help. 

 

Otherwise, please post in one of these languages above regarding your issue. Thanks!

 

-Poppy

EA_PoppyAHQ


Bitte taggt mich mit @EA_Poppy, wenn ihr mir im Forum antwortet. Ich beantworte keine Supportfälle per Direktnachricht.
Nachricht 2 von 2 (319 Ansichten)
Antworten
0 Kudos

ea-promo

Probleme mit der Verbindung zu deinem Spiel?

Bei Verbindungsproblemen mit einem EA-Spiel probiere zunächst diese Schritte.

Fehlerbehebung und Verbindungstest

ea-splash-2

Konto geschützt halten

Wir senden dir einen Code für die vertrauenswürdigen Geräte, um sicherzugehen, dass du es bist.

Mehr zur Anmeldungsüberprüfung in der EA Hilfe