Emmy - Najlepsza charakteryzacja w serialu kręconym jedną kamerą (naturalna) - Jane Walker (I), Kay Bilk, Marianna Kelleher, Nicola Matthews (I), Pamela Smyth za odcinek "The Long Night"
Emmy - Najlepsza charakteryzacja w serialu, serialu limitowanym, filmie telewizyjnym lub programie specjalnym (sztuczna) - Jane Walker (I), Paul Spateri, Emma Faulkes, Barrie Gower za odcinek "The Dragon And The Wolf"
Emmy - Najlepsza kompozycja muzyczna w serialu (oryginalna dramatyczna ścieżka dźwiękowa) Ramin Djawadi - za odcinek "The Dragon And The Wolf"
Emmy - Najlepsze efekty specjalne - za odcinek "Beyond The Wall"
Emmy - Najlepsze kostiumy w serialu sci-fi lub fantasy Michele Clapton - Alex Fordham, Emma O'Loughlin, (I) Kate O'Farrell za odcinek "Beyond The Wall"
Emmy - Najlepsza charakteryzacja w serialu kręconym jedną kamerą (naturalna) - Jane Walker (I), Kate Thompson (III), Nicola Matthews (I), Kay Bilk, Marianna Kyriacou i Pamela Smyth za odcinek "Battle of Bastards"
Emmy - Najlepsza charakteryzacja w serialu, serialu limitowanym, filmie telewizyjnym lub programie specjalnym (sztuczna) - Jane Walker (I), Sarah Gower (II), Emma Sheffield, Tristan Versluis i Barrie Gower za odcinek "The Door"
Emmy - Najlepsza reżyseria serialu dramatycznego Miguel Sapochnik - za odcinek "Battle of Bastards"
Emmy - Najlepsza scenografia w fabularnym programie współczesnym lub fantasy (godzinnym lub dłuższym) Deborah Riley, Paul Ghirardani, Rob Cameron - za odcinki "Blood of My Blood", "The Broken Man" i "No One"
Emmy - Najlepsze efekty specjalne - Steve Kullback, Joe Bauer (I), Adam Chazen, Derek Spears, Eric Carney, Sam Conway (I), Matthew Rouleau, Michelle Blok i Glenn Melenhorst za odcinek "Battle of Bastards"
Emmy - Najlepsze kostiumy w serialu, serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym - kostiumowym albo fantasy Michele Clapton - Chloe Aubry, Sheena Wichary za odcinek "The Winds of Winter"
Emmy - Najlepszy dobór obsady serialu dramatycznego
Emmy - Najlepsze efekty specjalne - Steve Kullback, Joe Bauer (I), Adam Chazen, Jabbar Raisani, Eric Carney, Stuart Brisdon, Derek Spears, James Kinnings i Matthew Rouleau za odcinek "The Dance Of Dragons"
Emmy - Najlepszy dobór obsady serialu dramatycznego
Emmy - Najlepsza charakteryzacja w serialu, miniserialu, filmie telewizyjnym lub programie specjalnym (sztuczna) - Jane Walker (I) i Barrie Gower za odcinek "The Children"
Emmy - Najlepsza scenografia w serialu współczesnym lub fantasy kręconym przy użyciu jednej kamery Deborah Riley, Paul Ghirardani, Rob Cameron - za odcinki "The Laws Of Gods And Men" oraz "The Mountain And The Viper"
Emmy - Najlepsze efekty specjalne i wizualne - Joe Bauer (I), Jörn Großhans, Steve Kullback, Adam Chazen, Eric Carney, Sabrina Gerhardt, Matthew Rouleau, Thomas Schelesny i Robert Simon (V) za odcinek "The Children"
Emmy - Najlepsze kostiumy w serialu Michele Clapton - Sheena Wichary, Alex Fordham i Nina Ayres za odcinek "The Lion And The Rose"
Emmy - Najlepsza charakteryzacja w serialu kręconym jedną kamerą (naturalna) - Paul Engelen, Melissa Lackersteen, Daniel Lawson Johnston i Martina Byrne (I) za odcinek "Kissed By Fire"
Emmy - Najlepsze efekty specjalne - Joe Bauer (I), Jörn Großhans, Doug Campbell (IV), Steve Kullback, Stuart Brisdon, Sven Martin (I), Jabbar Raisani, Tobias Mannewitz i Adam Chazen za odcinek "Valar Dohaeris"
Emmy - Najlepsza charakteryzacja w serialu kręconym jedną kamerą (naturalna) - Paul Engelen i Melissa Lackersteen za odcinek "The Old Gods And The New"
Emmy - Najlepsze efekty specjalne - Rainer Gombos, Juri Stanossek, Sven Martin (I), Steve Kullback, Jan Fiedler, Chris Stenner, Tobias Mannewitz, Thilo Ewers i Adam Chazen za odcinek "Valar Morghulis"
Emmy - Najlepsze kostiumy w serialu Michele Clapton - Alex Fordham i Chloe Aubry za odcinek "The Prince Of Winterfell"
Emmy - Najlepsza charakteryzacja w serialu, serialu limitowanym, filmie telewizyjnym lub programie specjalnym (sztuczna) - Emma Faulkes, Paul Spateri, Chloe Muton-Phillips, Duncan Jarman, Patt Foad, John Eldred-Tooby, Barrie Gower, Sarah Gower (II), za odcinek "The Long Night"
Emmy - Najlepsza reżyseria serialu dramatycznego Miguel Sapochnik - za odcinek "The Long Night"
Emmy - Najlepsze fryzury w serialu kręconym jedną kamerą - Kevin Alexander (II), Candice Banks, Nicola Mount, Rosalia Culora za odcinek "The Long Night"
Emmy - Najlepsze osiągnięcie kreatywne w mediach interaktywnych w programach ze scenariuszem - za odcinek specjalny "Fight For The Living: Beyond The Wall Virtual Reality Experience"
Emmy - Najlepsze zdjęcia w serialu godzinnym kręconym przy użyciu jednej kamery Jonathan Freeman - za odcinek "The Iron Throne"
Emmy - Najlepszy montaż serialu dramatycznego kręconego przy użyciu jednej kamery Katie Weiland - za odcinek "The Iron Throne"
Emmy - Najlepszy montaż serialu dramatycznego kręconego przy użyciu jednej kamery Crispin Green - za odcinek "Winterfell"
Emmy - Najlepszy gościnny występ w serialu dramatycznym - aktorka Diana Rigg - za odcinek "The Queen's Justice"
Emmy - Najlepsza charakteryzacja w serialu kręconym jedną kamerą (naturalna) - Jane Walker (I), Kay Bilk, Marianna Kyriacou, Pamela Smyth, Kate Thompson (III), Nicola Matthews (I) za odcinek "The Dragon And The Wolf"
Emmy - Najlepsza reżyseria serialu dramatycznego Alan Taylor - za odcinek "Beyond The Wall"
Emmy - Najlepsza reżyseria serialu dramatycznego Jeremy Podeswa - za odcinek "The Dragon And The Wolf"
Emmy - Najlepsze fryzury w serialu kręconym jedną kamerą - Kevin Alexander (II), Candice Banks, Nicola Mount, Rosalia Culora za odcinek "The Dragon And The Wolf"
Emmy - Najlepszy dobór obsady serialu dramatycznego
Emmy - Najlepszy gościnny występ w serialu dramatycznym - aktor Max von Sydow
Emmy - Najlepsza reżyseria serialu dramatycznego Jack Bender - za odcinek "The Door"
Emmy - Najlepsze fryzury w serialu kręconym jedną kamerą - Kevin Alexander (II), Candice Banks, Nicola Mount, Laura Pollock (II), Gary Machin i Rosalia Culora za odcinek "The Door"
Emmy - Najlepsze zdjęcia w serialu kręconym przy użyciu jednej kamery Gregory Middleton - za odcinek "Home"
Emmy - Najlepszy gościnny występ w serialu dramatycznym - aktorka Diana Rigg
Emmy - Najlepsza charakteryzacja w serialu, serialu limitowanym, filmie telewizyjnym lub programie specjalnym (sztuczna) - Luis GarcíaJane Walker (I), Barrie Gower i Sarah Gower (II) za odcinek "Hardhome"
Emmy - Najlepsza reżyseria serialu dramatycznego Jeremy Podeswa - za odcinek "Unbowed, Unbent, Unbroken"
Emmy - Najlepsze fryzury w serialu kręconym jedną kamerą - Kevin Alexander (II), Candice Banks, Rosalia Culora, Gary Machin, Laura Pollock (II) i Nicola Mount za odcinek "Mother's Mercy"
Emmy - Najlepsze kostiumy w serialu, serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym - kostiumowym albo fantasy Michele Clapton - Sheena Wichary, Nina Ayres i Alex Fordham za odcinek "The Dance Of Dragons"
Emmy - Najlepsze zdjęcia w serialu kręconym przy użyciu jednej kamery Anette Haellmigk - za odcinek "Sons Of The Harpy"
Emmy - Najlepsze zdjęcia w serialu kręconym przy użyciu jednej kamery Fabian Wagner - za odcinek "Hardhome"
Emmy - Najlepsze zdjęcia w serialu kręconym przy użyciu jednej kamery Robert McLachlan - za odcinek "The Dance Of Dragons"
Emmy - Najlepsze zdjęcia w serialu kręconym przy użyciu jednej kamery Gregory Middleton - za odcinek "Unbowed, Unbent, Unbroken"
Emmy - Najlepszy montaż serialu dramatycznego kręconego przy użyciu jednej kamery Tim Porter - za odcinek "Hardhome"
Emmy - Najlepszy gościnny występ w serialu dramatycznym - aktorka Diana Rigg - jako Lady Olenna Tyrell
Emmy - Najlepsza charakteryzacja w serialu kręconym jedną kamerą (naturalna) - Jane Walker (I) i Annie McEwan za odcinek "Oathkeeper"
Emmy - Najlepsza kompozycja muzyczna w serialu (oryginalna dramatyczna ścieżka dźwiękowa) Ramin Djawadi - za odcinek "The Mountain and the Viper"
Emmy - Najlepsza reżyseria serialu dramatycznego Neil Marshall - za odcinek "The Watchers On The Wall"
Emmy - Najlepsze fryzury w serialu kręconym jedną kamerą - Kevin Alexander (II), Candice Banks, Rosalia Culora, Gary Machin i Nicola Mount za odcinek "The Lion and the Rose"
Emmy - Najlepsze zdjęcia w serialu kręconym przy użyciu jednej kamery Jonathan Freeman - za odcinek "Two Swords"
Emmy - Najlepsze zdjęcia w serialu kręconym przy użyciu jednej kamery Anette Haellmigk - za odcinek " The Lion And The Rose"
Emmy - Najlepszy dobór obsady serialu dramatycznego
Emmy - Najlepszy gościnny występ w serialu dramatycznym - aktorka Diana Rigg
Emmy - Najlepsza charakteryzacja w serialu, miniserialu, filmie telewizyjnym lub programie specjalnym (sztuczna) - Paul Engelen, Conor O'Sullivan (I) i Robert Trenton za odcinek "Valar Dohaeris"
Emmy - Najlepsze fryzury w serialu kręconym jedną kamerą - Kevin Alexander (II), Candice Banks, Rosalia Culora, Gary Machin i Dana Kalder za odcinek "Second Sons"
Emmy - Najlepsze kostiumy w serialu Michele Clapton - Alex Fordham i Chloe Aubry za odcinek "Walk Of Punishment"
Emmy - Najlepsze zdjęcia w serialu kręconym przy użyciu jednej kamery Robert McLachlan - za odcinek "Mhysa"
Emmy - Najlepszy dobór obsady serialu dramatycznego
Emmy - Najlepsza charakteryzacja w serialu, miniserialu, filmie telewizyjnym lub programie specjalnym (sztuczna) - Paul Engelen, Conor O'Sullivan (I) i Robert Trenton za odcinek "Valar Morghulis"
Emmy - Najlepsze fryzury w serialu kręconym jedną kamerą - Kevin Alexander (II), Candice Banks, Rosalia Culora i Gary Machin za odcinek "The Old Gods And The New"
Emmy - Najlepszy dobór obsady serialu dramatycznego
Emmy - Najlepsza charakteryzacja w serialu kręconym jedną kamerą (naturalna) - Paul Engelen i Melissa Lackersteen za odcinek pilotażowy
Emmy - Najlepsza charakteryzacja w serialu, miniserialu, filmie telewizyjnym lub programie specjalnym (sztuczna) - Paul Engelen i Conor O'Sullivan za odcinek "A Golden Crown"
Emmy - Najlepsze efekty specjalne w serialu - Adam McInnes (I), Lucy Ainsworth-Taylor, Angela Barson, Raf Morant, Henry Badgett, Damien Macé, Stuart Brisdon i Graham Hills za odcinek "Fire And Blood"
Emmy - Najlepsze fryzury w serialu kręconym jedną kamerą - Kevin Alexander (I) i Candice Banks za odcinek "A Golden Crown"
Annie - Najlepsze indywidualne osiągnięcie: animacja postaci w produkcji aktorskiej - Jason Snyman (I), Sheik Ghafoor, Maia Neubig, Michael Siegel (IX) i Cheri Fojtik za odcinek "The Long Night"
Annie - Najlepsze indywidualne osiągnięcie: animacja postaci w produkcji aktorskiej - Paul Story (I), Todd Labonte, Matthew Muntean, Cajun Hylton i Georgy Arevshatov za odcinek "Beyond the Wall"
Annie - Najlepsze indywidualne osiągnięcie: animacja postaci w filmie aktorskim - Nicholas Tripodi, Dean Elliott (IV), James Hollingworth (II) i Matt Weaver (IV) za odcinek "Battle of the Bastards"
MUAHS - Telewizyjne - Najlepszy makijaż historyczny lub / i postaci w serialu telewizyjnym, serialu limitowanym, mini-serialu lub serialu w nowych mediach
MUAHS - Telewizyjne - Najlepszy specjalny efekt w makijażu w serialu telewizyjnym, serialu limitowanym, mini-serialu lub serialu w nowych mediach
ADG - Najlepsza scenografia w godzinnym odcinku serialu kostiumowego lub fantasy kręconego przy użyciu jednej kamery Deborah Riley - za odcinki “Dragonstone”, “The Queen`s Justice”, “Eastwatch”
ADG - Najlepsza scenografia w godzinnym odcinku serialu kostiumowego lub fantasy kręconego przy użyciu jednej kamery Deborah Riley - za odcinki "High Sparrow", "Unbowed, Unbent, Unbroken" i "Hardhome"
ADG - Najlepsza scenografia w godzinnym odcinku serialu kostiumowego lub fantasy kręconego przy użyciu jednej kamery Deborah Riley - za odcinki "The Laws of Gods and Men" i "The Mountain and the Viper"
ADG - Najlepsza scenografia w godzinnym odcinku serialu kostiumowego lub fantasy kręconego przy użyciu jednej kamery Deborah Riley - za odcinek "The Bells"
ADG - Najlepsza scenografia w godzinnym odcinku serialu kostiumowego lub fantasy kręconego przy użyciu jednej kamery Deborah Riley - za odcinki "Blood of My Blood", "The Broken Man" i "No One"