Re: How do you restart the Sims 4

autor: Maquwa
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Re: How do you restart the Sims 4

★★★ Newbie

Mi niestety dalej nic nie działa. Starałam się już robić wszystko by je odzyskać. Uruchamiałam ponownie komputer, naprawiałam grę, robiłam wszystko krok po kroku tak jak pisze na stronie, aktualizowałam wszystko natomiast nadal nie mogę odzyskać z powrotem dodatków. Nie kupowałam The sims jako plyty, tylko kupowałam gdy był jeszcze Origin. A teraz gdy Origin zamienił się na EA wszystkie dodatki mi poznikały a ja nie mam jak ich odzyskać

Wiadomość 1 z 3 (151 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: How do you restart the Sims 4

Hero (Retired)
@Maquwa

Upewnij się ze jesteś na tym samym koncie które uzywałaś na Oigin (ten sam Nick -ID - ten sam ades mailowy)
Zakładam , ze chodzi Ci o The Sims 4 a nie o TS3
Zaloguj się posługując się ID (nickiem) jeśli dotąd uzywałaś adresu mailowego lub adresem mailowym jeśli dotąd uzywalaś ID do logowania.

Jeśli dodatki się nie pojawią wyczyść cache EA (Trzy kreski u gory lewej strony EA - opcja Pomoc .> Odzyskaj aplikację ->wyczyść cache. )

Jesli nie pomoze skontaktuj się z supportem EA aby sprawdzono Twoje konto.
https://help.ea.com/pl/help/faq/report-problems-with-games-or-ea-account/

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (108 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: How do you restart the Sims 4

Hero (Retired)
@Maquwa

Upewnij się ze jesteś na tym samym koncie które uzywałaś na Oigin (ten sam Nick -ID - ten sam ades mailowy)
Zakładam , ze chodzi Ci o The Sims 4 a nie o TS3
Zaloguj się posługując się ID (nickiem) jeśli dotąd uzywałaś adresu mailowego lub adresem mailowym jeśli dotąd uzywalaś ID do logowania.

Jeśli dodatki się nie pojawią wyczyść cache EA (Trzy kreski u gory lewej strony EA - opcja Pomoc .> Odzyskaj aplikację ->wyczyść cache. )

Jesli nie pomoze skontaktuj się z supportem EA aby sprawdzono Twoje konto.
https://help.ea.com/pl/help/faq/report-problems-with-games-or-ea-account/
Wiadomość 2 z 3 (109 wyświetleń)

Re: How do you restart the Sims 4

Community Manager

Hej @Maquwa 

Jeśli post @kreatora pomógł Ci uporać się z problemem, nie zapomnij oznaczyć go jako rozwiązanie. Jeśli jednak masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz dalszej pomocy, śmiało daj nam znać 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 3 (93 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem