Gra nie wczytuje modów

autor: YourLocalEllie
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gra nie wczytuje modów

[ Edytowane ]
★ Novice

Wczoraj włączyłam laptop po raz pierwszy od dłuższego czasu, ponieważ był w serwisie. Przy uruchomieniu gry zauważyłam, że żaden mod nie działa zupełnie jakby gra ich nie widziała. Siedziałam przy tym pare godzin, ale wszystkie poradniki jakie dziś przeczytałam nie są pomocne, odinstalowałam wszystkie i zainstalowałam jeden na próbę, gra była naprawiana wielokrotnie. Pragnę dodać, że modyfikacja jest aktualna. Proszę o pomoc!!!!

Wiadomość 1 z 6 (312 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra nie wczytuje modów

Community Manager

Hej @YourLocalEllie 

 

Czy podczas usunięcia/instalacji modów posługiwałaś się poradnikiem od @danuta720 ?

 

Rozwiązano: Poradnik : Jak się pozbyć błędów w grze i problemów z modami. - Answer HQ

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 2 z 6 (293 wyświetleń)

Dot.: Gra nie wczytuje modów

★ Novice

Tak, przed wyczyszczeniem laptopa wszystko działało bez problemu.

Wiadomość 3 z 6 (244 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra nie wczytuje modów

Community Manager

Hej @YourLocalEllie 

 

Możliwe, że problem powiązany jest w takim razie z aktualizacjami sterowników karty graficznej. 

 

Prześlij nam proszę raport DxDiag. Na jego podstawie sprawdzimy, czy aktualizacje są wymagane. 

 

[Info] Jak wygenerować raport DxDiag

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 4 z 6 (178 wyświetleń)

Dot.: Gra nie wczytuje modów

★ Novice

Wysyłam w załączniku. 

Wiadomość 5 z 6 (148 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra nie wczytuje modów

Community Manager
@YourLocalEllie Dzięki za przesłanie pliku DxDiag.

Zauważyłem, że dla Twojej karty graficznej jest dostępna nowsza wersja sterownika, niż ta aktualnie zainstalowana.

Najnowszy sterownik pobierzesz stąd.

https://www.intel.com/content/www/us/en/download/785597/intel-arc-iris-xe-graphics-windows.html
Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 6 z 6 (138 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem