usługi w tle nie reagują

autor: Highland25
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

usługi w tle nie reagują

★★★ Newbie

Wyskakuje informacja przy otwieraniu aplikacji że usługi w tle nie reagują. Nie działa ponowne uruchomienie aplikacji. Tydzień temu miałam ten sam problem i odinstalowałam wtedy aplikacje oraz zainstalowałam ponownie, dodałam wszystkie usługi ea do wyjątków w zabezpieczeniach windows, wyłączałam zaporę internetową, wykonałam nawet czysty rozruch komputera lecz znowu wyskakuje ten sam błąd i nie mogę uruchomić aplikacji

Wiadomość 1 z 5 (222 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: usługi w tle nie reagują

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Highland25 

 

Dzięi za Twój post oraz listę kroków, które masz już za sobą.

Sprawdź dodatkowo czy poniższe zalecenia pomogą uporać się z problemem:

- sprawdź aktualizacje systemu (pobierz ważne jak i opcjonalne aktualizacje)

- uruchom program EAUpdater oraz App Recovery: C:\Program Files\Electronic Arts\EA Desktop\EA Desktop\...

- uruchom grę z poziomu nowego konta administratora

 

W przypadku dalszych komplikacji, proszę napisz czy EA app to jedyna plikacja, która w danym momencie służy do uruchomienia gry - daj znać czy nie włączasz w tym czasie np. aplikacji Steam, Epic czy Xbox.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 5 (196 wyświetleń)

Dot.: usługi w tle nie reagują

★★★ Newbie
@EA_Kalina Mam grę na steam i często podczas odpalania przez steam aplikacja ea się nie uruchamia
Wiadomość 3 z 5 (189 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: usługi w tle nie reagują

Community Manager

Wobec tego wyczyść pliki tymczasowe nie tylko dla aplikacji EA, ale również dla Steam. Daj tez znać czy udało Ci się wykonać wszystkie wcześniejsze kroki?

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 5 (158 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: usługi w tle nie reagują

Community Manager

Hej @Highland25 

 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 5 z 5 (141 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem