BŁĄD 20:403

autor: 2syk17a6c6eb
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: BŁĄD 20:403

★★★ Newbie

ja mam to sao... zlodzieje *

Wiadomość 11 z 19 (2 209 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BŁĄD 20:403

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej wszystkim. Odnoszę wrażenie, że nie część z Was korzysta z systemu Windows. Jeśli tak, to chcę poinformować, że Origin nie jest już dostępny dla użytkowników Windows. Proszę pobierzcie i zainstalujcie aplikację EA.

 

Jeśli instalujecie grę:

- zatrzymajcie instalację gry z płyty

- pobierzcie EA app

- zalogujcie się tak samo jak do Origin

- odszukajcie swoją grę w Bibliotece i rozpocznijcie pobieranie

 

 

 

W przypadku dalszych problemów proszę was o podanie tych informacji:

- komunikat błędu

- korzystasz z Mac czy PC (Windows)

- klient z którego korzystasz: Origin, EA app

 


Polecam także Na START - to Twój przewodnik po EA App.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 12 z 19 (6 733 wyświetleń)

FIFA 22 błąd 20:403

★★ Newbie

Witam, nie wiem, czy ktoś z was spotkał się już z tym błędem, ale nie mogę zainstalować gry z płyt DVD. Wyskakuje mi błąd 20:403. Pliki instalacyjne wyszukują aplikacji Origin i - o ironio - nie akceptują aplikacji EA. Nawet pomoc konsultantów nie pomogła, nie są w stanie nic zrobić. Jedyna opcja wyjścia z tego, to po prostu pobrać grę online, ponieważ nie da się jej zainstalować z płyt DVD. Jeśli komuś się udało to zrobić po tym, jak Origin zniknął i zastąpiono go EA, to proszę niech da znać.

Wiadomość 13 z 19 (2 143 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BŁĄD 20:403

★★★ Newbie

pc nie moge zainstalowac origin

Wiadomość 14 z 19 (1 762 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BŁĄD 20:403

Community Manager

@4f363ab48b1300b3 na PC zainstaluj EA app, która już jakiś czas temu zastąpiła aplikację Origin. Więcej na ten temat znajdziesz w moim wcześniejszym wpisie #12.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 15 z 19 (1 690 wyświetleń)

Dot.: BŁĄD 20:403

★★★ Newbie

Cześć,

 

mam ten sam problem. Mam PC z Windowsem. Mam grę Plants vs Zombies Battle for Neighborville, nie instalowałem jej wcześniej. Gra jest na dwóch płytach DVD. W pudełku z grą nie było kodu. Gra przy próbie instalacji uruchamia instalator origin. Jest błąd jak w temacie - 20:403. Gra nie daje się zainstalować. Zainstalowałem EA app na PC, ale to nie pomaga. Jak mogę zainstalwać inaczej tę grę?

Wiadomość 16 z 19 (800 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BŁĄD 20:403

Community Manager

Hej @yomek82 

 

Zacznę od wyjasnienia tego, że do zainstalowania gry na PC jest niezbędny kod gry, czyli numer seryjny. Jeśli jest to Twój nowy zakup, i nie masz kodu - wróć do sprzedawy. Jeśli już wcześniej gra była uruchamiania to znaczy, że była też zarejestrowana za pomocą kodu na koncie Origin.

 

W tym drugim przypadku wystarczy zalogować się do EA app tymi samymi danymi co wcześniej do Origin i rozpocząć pobieranie gry (instalacja z dysku będzie wyświetlać komunikat z błędem 20:403).

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 17 z 19 (797 wyświetleń)

Dot.: BŁĄD 20:403

★★★ Newbie

Witam po tym jak w origin wymusił instalację Ea app, zalogowałem się na na nowe konto ponieważ Hasła z origin nie działały na ea app.

Próbowałem przywrócić konto poprzez wysłanie kodu na email. ale nic nie otrzymałem i tak pozbyłem się BF5. Czy jakiś Admin mógłby łaskawym okiem zerknąć.

Już kiedyś pozbyłem się bf3 i bf4.

Do niedawna obchodziłem ten problem poprzez instalację origin od nowa za każdym razem gdy uruchamiałem gre- ale teraz wyskakuje już blokada w stylu zainstalaluj Ea app.

Dziekuje.

Wiadomość 18 z 19 (512 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BŁĄD 20:403

Community Manager

@gorgSzeryf12 jeśli logujesz się na nowe konto, wówczas nie znajdziesz na nim gier z poprzedniego profilu EA. Twoja biblioteka gier jest przypisana do konta EA, więc nie ma znaczenia przez którą aplikację się logujesz.

Jeśli nie pamiętasz swoich danych logowania skontaktuj się z naszym doradcą poprzez czatNiestety poprzez forum nie będziemy w stanie pomóc w problemach związanych z kontem EA.  

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 19 z 19 (461 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem