wymarzona impreza - garść pomysłów i ciekawostek o dodatku SPOTKAJMY SIĘ

autor: Patryk131094
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

wymarzona impreza - garść pomysłów i ciekawostek o dodatku SPOTKAJMY SIĘ

★★★ Guide

Stała receptura na idealną imprezę nie istnieje - to czy impreza nam się podoba zależy od mnóstwa czynników m.in. naszego charakteru, wieku, zainteresowań, a nawet nastroju w momencie gdy planujemy wydarzenie towarzyskie. Twórcy "The Sims 4 - Spotkajmy się" zdają się doskonale to rozumieć bo po raz kolejny przygotowali dodatek, który nie wprowadza sztywnych ram - a zamiast tego stawia na kreatywność graczy. To jak będzie wyglądała Twoja impreza zależy od Ciebie. Dodatek odsłania przed nami mnóstwo nowych stylizacji, ciekawych opcji i elementów wzbogacających wydarzenie, które organizujemy - są to na przykład różnego rodzaju parkiety taneczne bez których obecnie nie wyobrażam sobie imprezy na której simowie mają tańczyć (taniec był w simsach od początku, * taneczny pojawił się wraz z dodatkiem "Spotkajmy się"). To tylko jeden przykład z całej gamy nowości, za które bardzo lubię ten dodatek.

 

Uważam, że dodatek idealnie łączy się z rozszerzeniami "Zostań gwiazdą" oraz "Miejskie życie". Z pierwszym dlatego, że fajnie jest zorganizować np. spotkanie z fanami w formie nieziemskiej legendarnej imprezy - a bez tego dodatku nie byłaby ona tak fantastyczna. Z drugim dlatego, że owe nieziemskie imprezy idealnie pasują do otoczenia San Myshuno, w którym polecam zbudować najlepszy klub nocny urządzając go obiektami z dodatku "Spotkajmy się" i korzystać z uroków miejskiego życia nocą w sposób jeszcze pełniejszy i jeszcze bardziej realistyczny.

 

Kolejnym wspaniałym dodatkiem do rozgrywki jest możliwość dołączania do klubów np. klub czytelników lub śmietanka towarzyska. Możemy też stworzyć własny klub, wybrać jego logo i siedzibę oraz główne aktywności, którymi będą zajmować się jego członkowie. Może on dotyczyć naszych cech, zainteresowań lub wszystkiego co sobie tylko wymarzycie Standard smile

 

Ponadto dodatek urzekł mnie niesamowitym nowym otoczeniem jakim jest miasto Windenburg. Kocham podróżować, zarówno w prawdziwym życiu jak i w grze i mogę stwierdzić, że to miasteczko przypomina mi zadbaną niewielką miejscowość Austrii lub Niemiec (nawet nazwa kojarzy się z tymi krajami). Idealnie pokazuje to także jego styl architektoniczny. Będac w nowym otoczeniu - oprócz wspaniałego rynku z kawiarenkami - warto odwiedzić liczne ruiny i klify np. spędzając w nich romantyczną randkę lub organizując ciekawą imprezę na otwartym powietrzu.

 

Ciekawostka: odwiedzając klify możemy zauważyć pływającego w oddali potwora morskiego (znanego już z wcześniejszych części gry The Sims), zwanego przez fanów - Emily. Jest niegroźny - można mu zrobić zdjęcie i umieścić np. na kominku lub w muzeum sprawiając, że wasze parcele będą jeszcze bardziej wyjątkowe. Przyglądajcie się morzu będąc na klifach a z pewnością szybko go dostrzeżecie.

 

W Windenburgu istnieje także kilka innych ciekawych miejsc tj. Posiadłość Von Duch połączona z wspaniałym labiryntem, ogród szachowy, prastare ruiny czy zabytkowy urokliwy rynek. Część z nich opisałem już w moim innych postach na forum.

 

To tylko malutka garść moich ciekawostek i pomysłów związanych z omówionym dodatkiem, jestem ciekaw waszych.
Poniżej tradycyjnie przedstawiam ulubione zrzuty ekranu z rozgrywki związane z dodatkiem "Spotkajmy się".
Podzielcie się swoimi zdjęciami oraz pomysłami na ciekawe imprezy i zapraszam do dyskusji Standard smile

 

12.06.2024_01-05-31.png

12.06.2024_01-04-47.png

12.06.2024_01-15-01.png

12.06.2024_01-12-20.png

12.06.2024_01-09-22.png

12.06.2024_01-08-19.png

12.06.2024_00-54-37.png

12.06.2024_00-56-20.png

12.06.2024_01-01-56.png

12.06.2024_00-59-34.png

12.06.2024_00-59-12.png

Wiadomość 1 z 3 (162 wyświetleń)

Dot.: wymarzona impreza - garść pomysłów i ciekawostek o dodatku SPOTKAJMY SIĘ

Community Manager

Znowu bardzo udana recenzja. Bardzo mi się podoba część, w której wyjaśniasz jakie dodatki i dlaczego tak dobrze pasują do siebie.

 

P.S. 

Oglądając Twoje posty od razu się domyśliłam, że podróże to Twoja pasja. Nie trzeba być Sherlockiem Holmesem, by to wiedzieć po obejrzeniu postu Niezwykłe miejsca w The Sims 4.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 3 (155 wyświetleń)

Dot.: wymarzona impreza - garść pomysłów i ciekawostek o dodatku SPOTKAJMY SIĘ

★★★ Guide

Bardzo dziękuję za wszystko Standard smile staram się zwrócić uwagę na coś nowego o czym nie piszą twórcy innych recenzji z internetu

Wiadomość 3 z 3 (153 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem