kochane czworonogi - garść ciekawostek o dodatku PSY I KOTY

autor: Patryk131094
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

kochane czworonogi - garść ciekawostek o dodatku PSY I KOTY

★★★ Guide

Dodatek dodaje nam do rozgrywki możliwość posiadania w simowym świecie ukochanego zwierzaka - oprócz tego, że go posiadamy: możemy się o niego troszczyć, uczyć nowych sztuczek (dlatego ważne abyśmy rozwijali umiejętność tresury zwierzaków właśnie poprzez tresowanie ich), wzmacniać relację z nim, troszczyć się o jego zdrowie (np. odwiedzając weterynarza i podając mu lecznicze smakołyki), zapewniać mu rozrywkę (np. kupując zabawki lub wykonując z nim zabawne interakcje).

 

Aby posiadać psa lub kota należy skontaktować się z agencją adopcyjną np. za pomocą komputera (dalej postępować podobnie jak w przypadku adopcji dziecka). Możemy także przygarnąć jedną z przybłęd, które spotykamy na ulicach nowego otoczenia Bridleton Bay lub otworzyć ekran tworzenia rodziny i stworzyć wymarzonego zwierzaka. Opcje tworzenia są fantastyczne i bardzo bogate, mamy możliwość wyboru z kilkudziesięciu różnych ras i dostosowania konkretnej rasy do naszych wyobrażeń. Ja wybrałem rasę shih-tzu bo takiej rasy jest mój piesek w rzeczywistym świecie. Oto zdjęcia mojego pieska w simowym świecie:

 

21.06.2024_18-22-14.png

21.06.2024_18-19-44.png

21.06.2024_18-16-59.png

 

Nowe otoczenie jest mega ciekawe, ogromne (ma aż 4 dzielnice) i warte do obejrzenia. W każdej dzielnicy możemy spotkać wiele zwierzaków i pomników zwierząt, dzięki którym widać jak bardzo mieszkańcy Bridleton Bay są przywiązani do swoich pupili. Znajdują się tam też liczne stoiska z przysmakami i akcesoriami dla naszych zwierzaków oraz parki przystosowane specjalnie dla nich (zawierające np. tory przeszkód i inne ciekawe miejsca, w których możemy spędzać czas z naszymi czworonogami).

 

21.06.2024_13-44-51.png

21.06.2024_13-43-45.png

21.06.2024_13-45-20.png

 

Ciekawostka: w dzielnicy o nazwie Wyspa Martwych traw znajduje się cmentarz dla zwierząt. Jeśli wybierzemy się tam nocą - dostrzeżemy liczne duchy nieżyjących pupili przechadzające się alejkami cmentarza. Można podjąć z nimi interakcje.

 

17.06.2024_16-55-12.png

17.06.2024_17-05-14.png

 

Niesamowitą opcją jaką daje nam dodatek "Psy i koty" jest możliwość prowadzenia własnej kliniki weterynaryjnej. Jest to nowy typ parceli, jedna znajduje się już w dzielnicy Plac Sobola (otoczenie Bridleton Bay) - ja ją trochę unowocześniłem. Własną klinikę możemy otworzyć bardzo podobnie jak w przypadku otwierania sklepu czy restauracji (zatrudnić pracowników, wybrać im stroje służbowe, zarządzać nimi i całym biznesem).

 

21.06.2024_13-34-23.png

21.06.2024_13-33-43.png

21.06.2024_13-36-39.png

21.06.2024_13-39-23.png

21.06.2024_13-40-26.png

 

Wraz z tymi możliwościami pojawiła się także nowa umiejętność: nauki weterynaryjne.

 

Ciekawostka: nowej umiejętności możemy uczyć się nie tylko w praktyce poprzez badanie zwierząt w klinice weterynaryjnej ale także biorąc udział w zajęciach na uniwersytecie (na obu uczelniach) - oczywiście jeśli posiadamy dodatek "Uniwersytet". Nie trzeba być studentem. Wystarczy wybrać się na uczelnię w godzinach popołudniowych od poniedziałku do piątku i kliknąć na budynek wykładowy dowolnej uczelni w otoczeniu Britchester.

 

Warto co jakiś czas odwiedzić klinikę weterynaryjną z naszym pupilem aby zapisać go na badania kontrolne, zaszczepić albo po prostu zakupić przysmaki i akcesoria w specjalnym automacie.

 

Ciekawostka: automat z przekąskami dla zwierząt daje nam możliwość zakupu "przysmaku z ambrozją". Wystarczy podać go naszemu zmarłemu zwierzakowi aby przywrócić go do życia. Odbywa się to znacznie łatwiej niż w przypadku wskrzeszania simów a zwierzęca ambrozja jest o wiele tańsza.

 

Poniżej jeszcze zdjęcie pomnika w nowym otoczeniu Bridleton Bay.

 

21.06.2024_13-41-53.png

Wiadomość 1 z 3 (145 wyświetleń)

Dot.: kochane czworonogi - garść ciekawostek o dodatku PSY I KOTY

Community Manager

Świetny teks i jak zawsze masa ciekawostek CatDogHeart Wielkie dzięki @Patryk131094 

 

A dla wszystkich, którzy chcą się z nami podzielić zdjęciami swoich pupili, też mamy wątek na naszej tablicy: Nasze zwierzaki 🐶🐈🐱🐹🐇🐍

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 3 (122 wyświetleń)

Dot.: kochane czworonogi - garść ciekawostek o dodatku PSY I KOTY

★★★ Guide
@EA_Kalina bardzo dziękuję Standard smile
Wiadomość 3 z 3 (120 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem