konto EA w the sims 3

autor: Magdalenkaxx_
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

konto EA w the sims 3

★★★ Newbie

Hej, pogrywam dalej w the sims 3 ale zobaczyłam że mogę pobrać światy logując się do konta ea w the sims 3 w panelu natomiast gdy loguję się pokazuje mi cały czas komunikat(na zdjęciu) i każe mi stworzyć konto gdy to robię odświeża mi się strona jakby było gotowe natomiast loguje się od nowa z myślą że mam już założone konto i ten sam komunikat non stop się pokazuje. co jest nie tak?

Wiadomość 1 z 11 (380 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: konto EA w the sims 3

Community Manager

Spróbuj zresetować opcje internetowe Internet Explorer a także sprawdź czy możesz zalogować się na stronie z poziomu innego urządzenia (np. telefon  - włącz dane komórkowe a Wi-Fi wyłącz).

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 7 z 11 (286 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: konto EA w the sims 3

Community Manager

Hej @Magdalenkaxx_ 

 

Sprawdź czy mżesz się zalogować bezpośrednio na stronie thesims3.com wpisując jako dane do logowanie ten sam email i hasło jak w aplikacji EA.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 11 (359 wyświetleń)

Dot.: konto EA w the sims 3

★★★ Newbie

Wchodzę na tej stronie w logowanie i pokazuje mi zarejestruj się nie mam w ogóle panelu do logowania. Tylko ja mam ten problem?

Wiadomość 3 z 11 (352 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: konto EA w the sims 3

Community Manager

Sprawdź różne przeglądarki (nawet Internet Explorer - dobrze "współpracuje" z TS3).

 

Po kliknięciu opcji logowania powinno pojawić się okno do wpisania danych konta EA.

 

temp.JPG

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 11 (344 wyświetleń)

Dot.: konto EA w the sims 3

Community Manager

Hej @Magdalenkaxx_ 

 

Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 5 z 11 (325 wyświetleń)

Dot.: konto EA w the sims 3

★★★ Newbie

Loguje się na internet explorer i dalej nie mogę nic zrobić, logując się wyskakuje mi taki komunikat. Próbowałam wiele razy. Logując się w interfejsie the sims 3 pokazuje mi tak samo jak wcześniej nie moje konto nie jest połączone. Pomocy

Wiadomość 6 z 11 (291 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: konto EA w the sims 3

Community Manager

Spróbuj zresetować opcje internetowe Internet Explorer a także sprawdź czy możesz zalogować się na stronie z poziomu innego urządzenia (np. telefon  - włącz dane komórkowe a Wi-Fi wyłącz).

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 7 z 11 (287 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: konto EA w the sims 3

Community Manager

Hej @Magdalenkaxx_ 

 

Dzięki za odpowiedź i sprawdzenie tego kroku. 

 

Czy w przeszłości grałaś tylko na platformie PC, czy do Twojego konta przypisane są również gry na platformę Mac?

Czy pierwszą platformą na której grałaś była to platforma PC? 

Czy wcześniej nie miałaś problemu z logowaniem się na stronę społeczności?

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 8 z 11 (283 wyświetleń)

Dot.: konto EA w the sims 3

★★★ Newbie

zawsze grałam na platformie PC i jakoś z 2 lata temu nie mialam tego problemu z logowaniem. 

Wiadomość 9 z 11 (223 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: konto EA w the sims 3

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Dziękuję bardzo w końcu się udało!!! jestem bardzo wdzięczna, wystarczyło włączyć dane komórkowe i wyłączyć wi-fi nie pomyślałam o tym! pozdrawiam

Wiadomość 10 z 11 (219 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem