Problem z połączeniem na servery EA przez Steam.

autor: Patros1992
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z połączeniem na servery EA przez Steam.

★ Novice

Dzień dobry,

 

Mam problem od ponad pół roku czyli odkąd kupiłem grę Battlefield 1 Revolutionary Edition na platformie Steam.

Servery steam nie chcą połączyć się z Serverem EA bym mógł cieszyć się grą w trybie wieloosobowym.

Restartowałem Router, zmieniałem Proxy tak jak to zalecacie sami na swojej stronie. Usuwałem pamięć podręczną, przeinstalowałem grę oraz EA Luncher.

Nadal nic nie pomogło nie jestem w stanie połączyć się z serverami przez platformę steam.

Co jest ciekawe, znajomy ma również Battlefielda 1 ze wszystkimi dodatkami i pobrał go na moim PC, przez waszą platformę bo tam została kupiona i tryb mult odpalił się w sekundę automatycznie przy uruchomieniu gry.

Nie ukrywam nie będę kupował tej samej gry na różnych platformach, a steam nie zwróci mi gotówki bo jednak na kampanii spędziłem kilka godzin, i gdy zgłaszam im problem że coś jest nie tak z tym kluczem który zakupiłem oni mnie odsyłają do was...

 

Zgłaszałem to kilkukrotnie na wasz czat, i wasze boty nie bardzo mi pomogły więc zostawię je bez komentarza.

 

Czy ktoś z EA może mi z tym jakoś, pomóc w jakikolwiek sposób, zwrócić grę, odpalić ten tryb muli itd.??

Mam też inne gry na steam z EA i nie ma tego problemu.

Wiadomość 1 z 7 (358 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z połączeniem na servery EA przez Steam.

Community Manager

Hej @Patros1992 

 

Dzięki za Twój wpis a także za wszystkie wyjaśnienia oraz opis podjętych przez Ciebie kroków.

 

 

Wyczyść proszę dodatkowo pamięć podręczną aplikacji Steam oraz Sprawdź spójność plików gry.

Wyloguj się całkowiecie z aplikacji EA app i uruchom program EAUpdater oraz App Recovery: C:\Program Files\Electronic Arts\EA Desktop\EA Desktop\...

 

Następnie zaloguj się do aplikacji EA za pomoca danych swojego konta Steam.

linkowanie.JPG

 

 

W przypadku dalszych problemów daj nam znać z jakiego systemu operacyjnego korzystasz, czy posiadasz dodatkowy antywirus oraz włączony VPN?

 

 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 7 (344 wyświetleń)

Dot.: Problem z połączeniem na servery EA przez Steam.

★ Novice

Cześć,

 

Zrobiłem wszystko tak jak napisałaś ale to nadal nie pomogło, nie mam też żadnego antywirusa czy VPN włączonego.

 

Proszę o dalsze instrukcję o ile da mi się pomóc

Wiadomość 3 z 7 (337 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z połączeniem na servery EA przez Steam.

★ Novice

System Windows 11 home

Wiadomość 4 z 7 (334 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z połączeniem na servery EA przez Steam.

★ Novice

Cześć,

 

@EA_Kalina  Co dalej?

Wiadomość 5 z 7 (271 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z połączeniem na servery EA przez Steam.

Community Manager

Hej @Patros1992 

 

Wybacz późną odpowiedź. 

 

Czy w przeszłości odłączałeś swoje konto Steam od konta EA?

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 6 z 7 (166 wyświetleń)

Dot.: Problem z połączeniem na servery EA przez Steam.

Community Manager

@Patros1992 Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 7 z 7 (122 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem