Battlefield 4 brak połączenia z serwerem ea Ps 5

autor: PawloLuca
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefield 4 brak połączenia z serwerem ea Ps 5

★★★ Novice

Witam serdecznie od jakiegoś czasu nie mam możliwości gry online w battlefield 4 , 1 oraz V , battlefield 2042 działa bez zarzutu , próbowałem restartować konsole do ustawień fabrycznych , próbowałem przywrócić modem do ustawień fabrycznych , zmienić IP i nic nie pomogło. Nie mam już pomysłu jak temu zaradzić 🙁

Wiadomość 1 z 13 (483 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefield 4 brak połączenia z serwerem ea Ps 5

★★★ Novice

Z jakiegoś powodu moje stare IP było blokowane przez ea po ostatniej aktualizacji systemu w ps 5 , problem zniknął dopiero gdy mój dostawca przypisał mi publiczne IP jak to działa nie wiem 😉ale ważne że wszystko wróciło do normy więc gdyby komuś pojawił się podobny robiłem napewno niech pierwsze uderza do operatora sieci i prosi o odblowanie publicznego IP

Zobacz w watku

Wiadomość 12 z 13 (378 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battlefield 4 brak połączenia z serwerem ea Ps 5

Community Manager

Hej @PawloLuca 

 

Jakie komunikaty pojawiają się w grach w których pojawia się opisany przez Ciebie problem?

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 2 z 13 (427 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 4 brak połączenia z serwerem ea Ps 5

★★★ Novice

Gra sie uruchamia po czy probyje polaczyc sie przez dluzsza chwile serwerem po czym pojawia sie menu z komuniaktem „wyglada na to ze jestes offline sprobuj zagrac w kampanie „ gdy probuje polaczyc z serwerem pojawia sie komunikat nie udalo sie polaczyc z serwerem EA

Wiadomość 3 z 13 (424 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 4 brak połączenia z serwerem ea Ps 5

Community Manager

Dzięki za odpowiedź @PawloLuca 

 

Powiedz nam proszę kto jest Twoim dostawcą internetu i w jaki sposób Twoja konsola łączy się z internetem. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 4 z 13 (387 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 4 brak połączenia z serwerem ea Ps 5

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Moim dostawcą jest firma net solution , a łączy się konsola przez kabel , dodam tylko że problemy zaczęły się krótko po ostataniej aktualizacji systemu w ps 5 , lecz znajomi którzy również grają na ps 5 nie mają takich problemów jak ja , jest to o tyle dziwne że gram w inne gry online bez problemu i zakłóceń również w bf 2042 rozgrywka online jest bez problemowa tylko starsze odsłony bf nie łączą się z serwerami , przedziwna sytuacja

 

Wiadomość 5 z 13 (382 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 4 brak połączenia z serwerem ea Ps 5

Community Manager

Hej @PawloLuca 

 

Dzięki za odpowiedź. 

 

Dla testu sprawdź proszę czy problem będzie pojawiał się również jeśli połączysz swoją konsolę poprzez hotspot utworzony na telefonie. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 6 z 13 (347 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 4 brak połączenia z serwerem ea Ps 5

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Uczyniłem tak i to pomogło lecz po powrocie na pierwotne ustawienie na kablu sytuacja się powtarza i nie łączy z serwerem

Wiadomość 7 z 13 (343 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 4 brak połączenia z serwerem ea Ps 5

Community Manager

Dzięki za sprawdzenie tego @PawloLuca 

 

Możliwe, że warto byłoby w takim razie przedyskutować problem z Twoim dostawcą internetu, by spytać czy w ostatnim czasie nie zostały wprowadzone po jego stronie zmiany, które mogłyby wpłynąć na łączenie się w grach online. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 8 z 13 (337 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 4 brak połączenia z serwerem ea Ps 5

★★★ Novice

Tak właśnie uczyniłem dzięki za wszelkie rady i sugestie jutro jestem umówiony z dostawcą Internetu na rozmowę mam nadzieję rozwiązać ten problem pozdrawiam

Wiadomość 9 z 13 (332 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 4 brak połączenia z serwerem ea Ps 5

Community Manager

Koniecznie daj nam znać jeśli uda się ustalić przyczynę @PawloLuca - Twoja odpowiedź może pomóc innym w przyszłości Standard smile 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 10 z 13 (330 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem