Świat 61

autor: AsAsInEkPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Novice

Po przeprowadzonej aktualizacji bazy cofnięte w rozwoju, ich położenie niezgodne ze stanem faktycznym przed aktualizacją. Bardzo dużo błędów, jeszcze nigdy tak nie było!!!

Wiadomość 1 z 14 (406 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Świat 61

Community Manager

Hej @AsAsInEkPL 

 

Możesz powiedzieć nam w której grze pojawia się opisany przez Ciebie problem?

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 2 z 14 (395 wyświetleń)

Dot.: Świat 61

★★★ Novice

Problem wystepował po aktualizacji comand concuer tyberium alliance z dnia 9.04.2024r. , obecnie na świecie 61 problem jest rozwiązany, niestety do świata 62 dalej nie mam dostępu.

Wiadomość 3 z 14 (392 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Świat 62 comand concuer tyberium alliance

★★★ Novice

Rozmawiałem właśnie z innymi graczami i okazuje się że nie ma mojej bazy na świecie 62, należałem do sojuszu i miałem już 1 bazę, podejrzewam że tu może być podobna sytuacja jak po aktualizacji świata 61. Takich problemów jeszcze nie spotkałem w tej grze a gram w nią bardzo długo. Bardzo proszę o wsparcie w rozwiązaniu problemów. 

Wiadomość 4 z 14 (388 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Świat 61

Community Manager

Hej @AsAsInEkPL 

 

Dzięki za sprostowanie. 

 

Nasze zespoły są świadome opisanego przez Ciebie problemu i aktualnie prowadzone są prace nad naprawą tego błędu. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 5 z 14 (380 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Świat 61

★★★ Novice

Dziękuję za odpowiedź, niestety nadal nie mam dostępu do świata 62, jak długo to jeszcze potrwa?

Wiadomość 6 z 14 (363 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Świat 61

★★★ Novice

W załączeniu przesyłam zrzut ekranu, ponieważ nadal nie mam dostępu do świata 62.

Wiadomość 7 z 14 (358 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Świat 61

★★★ Novice

Ponownie w załączeniu przesyłam zrzut ekranu, ponieważ nadal nie mam dostępu do świata 62.

Wiadomość 8 z 14 (352 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Świat 61

★★★ Novice

Ponownie w załączeniu przesyłam zrzut ekranu, ponieważ nadal nie mam dostępu do świata 62.

Wiadomość 9 z 14 (342 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Świat 61

★★★ Novice

Hi,

Czy coś wiadomo? bo dalej nie mam dostępu do świata 62.

Wiadomość 10 z 14 (329 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem