Osiągniecia nie wpadają mimo spełnionych warunków

autor: kuzaoctopusnight
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Osiągniecia nie wpadają mimo spełnionych warunków

★★★ Newbie

Nie wpadają mi osiągnięcia

Spoiler
 Przeszedłem grę Ocalały na sto, nie zdobywając czterech osiągnięć, jakie zdobyć powinienem. Nie pomaga nie. Resetowałem grę, wyłączyłem zaporę systemu itp. Bardzo chcę mieć tę gre na sto, mając sentyment do gwiezdnych wojen, niestety skopany system osiągnieć gry mi to utrudnia. Czytając fora zauważyłem, nie tylko mnie wspomniany problem z trofeami napotkał. Moja sprawa koncentruje się przy 4 konkretnych osiągnięciach: Maksymalna pojemność, łowca ofiar, krew pot i łzy oraz na bogato. Osiągnięcie na bogato jest mi zablokowane pewnym błędem też, który spowodował, że podniesiony kawałek meteoru nie pojawił się w mej kolekcji, mimo że gra zaliczyła go jako zebrany, paradoksem wciąż go na mapie pokazując jako do zebrania. Tym sposobem w grze w praktyce mam 99 odłamków do zebrania, gdzie normalnie jest ich 100. Właśnie sto jest potrzebne do kupna wszystkiego u domy. Nic nie naprawia tego błędu jak w przypadku braku zdobytych trofeów.
Wiadomość 1 z 1 (180 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem