NFS 2015 nie uruchamia się

autor: DEIVBLOV
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

NFS 2015 nie uruchamia się

★ Novice

NFS 2015

Witam wszystkich, mam problem z uruchomieniem NFS 2015.

Dokładniej jest zainstalowany ze Steam, gdy klikam graj, pokazuje się pasek ładowania z EA, po czym znika. uruchamia się aplikacja EA a gra się nie włącza.

Przeinstalowałem wszystkie wersje VC++ ale to nic nie dało, instalowałem Directx, również nic.

Jak wchodzie w foldery z grą i uruchamiam NFS16 to pojawia się komunikat 0xc000007b.

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje.

Wiadomość 1 z 9 (347 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: NFS 2015 nie uruchamia się

Community Manager

Hej @DEIVBLOV 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie. 

 

Rozwiązanie tego problemu znajdziesz na naszej stronie pomocy: 

 

Rozwiązywanie problemów z błędami VC++ i dll w EA app

 

Błąd 0xc000007b

Jeśli system Windows 10 wyświetla komunikat o błędzie 0xc000007b i masz problemy z zainstalowaniem którejkolwiek wersji pakietu VC++, może to być spowodowane domyślnie wyłączoną w systemie Windows 10 platformą .NET Framework.

Aby włączyć platformę .NET Framework:

  1. Otwórz Panel sterowania.
    • Jeśli nie możesz go znaleźć, wyszukaj w menu Start frazę „panel sterowania”.
  2. W sekcji Programy kliknij odsyłacz Odinstaluj program.
  3. Wybierz opcję Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows.
  4. Kliknij symbol plusa (+) przy wszystkich widocznych pozycjach dotyczących .NET Framework (zwykle są to wersje 3.5 oraz 4.6), po czym zaznacz wszystkie pola wyboru.
  5. Zainstaluj ponownie pakiet VC++ x64 i x86 do wersji 2010 i 2013.

To powinno wyeliminować ten błąd i umożliwić normalne działanie EA app.

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 2 z 9 (341 wyświetleń)

Dot.: NFS 2015 nie uruchamia się

★ Novice

Dzięki za szybką odpowiedz, niestety to tez robiłem i nic nie pomogło. Drugi dzień siedzę na różnych forach i stosuje polecania ale nic nie pomaga.

Posiadam Windows 11 x86 144Hz 2560x1140 Nvidia GeForce RTX4070. moze tu jest jakis problem? Bo Far Cry 4 też nie odpala, a For Honor czy NFS Heat juz tak.

Wiadomość 3 z 9 (331 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: NFS 2015 nie uruchamia się

Community Manager

Hej @DEIVBLOV 

 

Dzięki za odpowiedź.

 

Prześlij nam proszę plik DxDiag, możliwe że tam znajdziemy dodatkowe wskazówki. 

 

[Info] Jak wygenerować raport DxDiag

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 4 z 9 (321 wyświetleń)

Dot.: NFS 2015 nie uruchamia się

[ Edytowane ]
★ Novice

 będę bardzo wdzięczny, zrobiłem według instrukcji na stronie.

Wiadomość 5 z 9 (317 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: NFS 2015 nie uruchamia się

Community Manager

Hej @DEIVBLOV 

 

Dzięki za przesłany plik DxDiag. 

 

W pliku DxDiag widzę błędy powiązane z ucrtbase.dll. Biblioteka ta powiązana jest z powiązana z aktualizacjami C. 

 

Jeśli ich aktualizacja nie przyniosła efektu, a mając na uwadze fakt że są one częścią aktualizacji systemowych sprawdź proszę spójność plików systemowych za pomocą kontrolera plików. 

 

Naprawianie uszkodzonych lub dodawanie brakujących plików systemowych za pomocą narzędzia Kontroler ...

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 6 z 9 (225 wyświetleń)

Dot.: NFS 2015 nie uruchamia się

★ Novice

Cześć, zrobiłem tak jak napisałeś i jak jest w instrukcji ale nie wiem czy dobrze to rozumiem wiec przesyłam screen. dzieki 

Wiadomość 7 z 9 (210 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: NFS 2015 nie uruchamia się

Community Manager

Hej @DEIVBLOV 

 

Dzięki za odpowiedź i wykonanie tego kroku. 

 

Po naprawie plików systemowych ponownie zainstaluj/napraw aktualizacje VC++ wedle instrukcji powyżej. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 8 z 9 (182 wyświetleń)

Dot.: NFS 2015 nie uruchamia się

★ Novice

Cześć @EA_Kuba 

Z góry dziękują za wsparcie i pomoc, niestety to nie pomogło, nadal pojawia się aplikacja EA i pasek ładowana i po chwili wszystko znika i pojawia się znów apka.

Jak wejdę w folder instalacyjny i w apke NFS16.exe pojawia się nadal błąd 0xc000007b.

Wiadomość 9 z 9 (168 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem