Problem z rozpoczęciem pobierania Mass Effect (2007)

autor: o_JGrunt_o
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z rozpoczęciem pobierania Mass Effect (2007)

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Otrzymuje następujący komunikat podczas próby pobrania gry:

Wystąpił problem z pobieraniem

Coś poszło nie tak podczas pobierania. Daj nam kilka minut i spróbuj ponownie.

 

- Załączam do opisu problemu zrzut ekranu.

 

Niestety taki komunikat jest już od paru dni, nic nie pomogła reinstalacja programu jak i systemu. więc raczej coś niedobrego dzieje się po Waszej stronie, próbowałem instalować z uprawnieniami administratora, wtłaczając antywirus i nic. 

Chciałbym również zaznaczyć, że po kliknięciu w przycisk "pobierz"  na chwilę (1-2 sekundy ) wyskakuje okienko z wyborem miejsca zapisu i później ten komunikat, inne tytuły mogę pobrać z biblioteki.
Co Ciekawe, również nie działa: Narzędzie do zgłaszania błędów EA, komunikat w załączniku.

 

 

Wiadomość 1 z 4 (640 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z rozpoczęciem pobierania Mass Effect (2007)

★★★★★ Novice
@o_JGrunt_o też tak miałem z inną grą. po jakimś czasie usunęli mi całkiem dostęp do tej gry
Wiadomość 2 z 4 (431 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z rozpoczęciem pobierania Mass Effect (2007)

★★ Novice

Czyli gry już nigdy nie odzyskałeś ?

Wiadomość 3 z 4 (379 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z rozpoczęciem pobierania Mass Effect (2007)

★★★★★ Novice

nie. i  pieniędzy też nie chcą oddać. mówią, że to błąd na moim komputerze i mam usunąć wszystkie zabezpieczenia antywirusy i aktualizacje windowsa. a kiedy im napisałem że są głupi  - a poza tym na kilku komputerach sprawdzałem i jest dokłanie to samo  -  to zaczeli kasować moje zgłoszenia i nie odpowiadają  - w międzyczasie grozili całkowitym zablokowaniem konta!

Wiadomość 4 z 4 (345 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem