Mass Effect Legendary Editon - Reset Osiągnięć

autor: GabrielToshN7
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Mass Effect Legendary Editon - Reset Osiągnięć

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

Dzień dobry 

 

Mam dość... Nietypową sprawę związaną zarówno z programem "Electronic Arts" jak i z grą "Mass Effect Legendary Editon".

 

Czy istnieje nazwijmy to możliwość by zresetować zdobyte osiągnięcia danej gry by można było powiedzmy... Zdobyć je jeszcze raz?

 

Proszę o odpowiedź. 

Wiadomość 1 z 10 (668 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Editon - Reset Osiągnięć

Community Manager

Hej @GabrielToshN7 

 

Nie ma możliwości zresetowania osiągnięć w żadnej grze EA na platformie EA app. 

 

Jeśli chciałbyś ponownie zdobywać osiągnięcia, obawiam się, że musiałbyś rozpocząć swoją przygodę na nowym koncie EA. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 2 z 10 (646 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Editon - Reset Osiągnięć

★★★★★ Novice
@EA_Kuba Nie specjalnie mi się to uśmiecha. Nowe konto oznacza, ponowny zakup gry. A pytam bo, mam dość nietypową... Sytuacje. Bo Mass Effect Legendary Edition... Cóż posiadam na "EA" app, kiedyś Origin, i na Steam. I stało się coś... Nietypowego nie wiem. Przy zainstalowaniu gry z Steama. Rozumiem że Steam i EA muszą być aktywne. Ale po aktywacji gry ze Steama... Odblokowały mi się Wszystkie osiągnięcia jakie zdobyłem grając w Mass Effecta z EA. A podkreślam że zdobyłem wszystkie.
Wiadomość 3 z 10 (640 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Editon - Reset Osiągnięć

Community Manager

Rozumiem @GabrielToshN7 

 

Niestety, tak jak wspomniałem, na tę chwilę nie ma takiej możliwości. 

 

Jeśli taka funkcja miałaby zostać dodana w przyszłości - dam Ci znać.

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 4 z 10 (631 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Editon - Reset Osiągnięć

★★★★★ Novice
@EA_Kuba Szkoda, i trzymam za słowo. Zgaduje też że... Nie wiem jak to zabrzmi, ale nie ma dajmy na to możliwości by dajmy na to... Zablokować jakoś... By osiągnięcia zdobyte w grze Electronic Arts, nie momentalnie nie pojawiały się, jeśli posiadamy tą gre na Steam? Bo myślałem że ta gra się osobno pojawi. Jeśli brzmi to bez sensu. To powiem tak,
Posiadam w swojej bibliotece dwie gry przy których widnieje Steam, że zarządzać tymi grami można że Steama. Myślałem że kiedy zainstalowałem Mass Effect LE, ze steama że... Będą to dwie... Osobnie gry. Jeśli dobrze pamiętam tak było chyba na Origin. Zamiast tego na EA, to Mass Effect ze Steama, jak to nazwać scalił się z Mass Effectem z EA. Co spowodowało że wszystkie osiągnięcia na Steamie mi się ODBLOKOWAŁY w jednej chwili.
Wiadomość 5 z 10 (615 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Editon - Reset Osiągnięć

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

EA Steam.jpg
Proszę. By było wiadomo co mam na myśli. Odnośnie gier Steam.

Wiadomość 6 z 10 (614 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Editon - Reset Osiągnięć

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

@EA_KubaChyba udało mi się znaleźć rozwiązanie mojego problemu. Ale na razie nie jestem tego w 100 procentach pewny.
Wystarczyło tylko usunąć wszystkie Savy, z gry. Prawdopodobnie problem stanowiły osiągnięcia zdobyte w trakcie gry. Nie wiem czy to zabrzmi poprawnie, ale chodzi o osiągnięcia w grę. A nie te które... Widnieją w EA App.

Savy, zrobiłem kopie. Na wszelki wypadek. 
Jeśli wpadnie mi pierwsze osiągnięcie na Steam w trakcie grania w Mass Effecta.
Chyba będę mógł uznać sprawę za rozwiązaną.

Wiadomość 7 z 10 (587 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Legendary Editon - Reset Osiągnięć

Community Manager

Hej @GabrielToshN7 

 

Dzięki za doprecyzowanie Standard smile 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 8 z 10 (576 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Editon - Reset Osiągnięć

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

@EA_KubaFrown Eeeeehhh. Niestety. To jednak nie pomogło. Do diabła. Pozostaje tylko czekać aż kiedyś znajdzie się pojawi możliwość resetu osiągnięć. Na EA app. Ciężko stwierdzić czy to jest fajnie czy nie gdy wszystkie osiągnięcia wyskakują ci odrazu w jednej chwili. Zgaduje że nawet jeśli nie można resetować osiągnięć, nie ma jakieś opcji by nazwijmy to. Zablokować... Możliwości. By osiągnięcia zdobyte w grze z EA App, a która znajduje się też na Steamie. Nie odblokowywały się nagle w jednej chwili na Steamie. Lub mam taką nadzieje że w ewentualnej przysłości dalekiej lub nie dalekiej. Przy jakieś Aktualizacji, zostanie zrobione czy wprowadzone, że... Jak to dokładnie wytłumaczyć. Że na przykład dana gra Mass Effect LE, którą posiadam i na Steamie i EA App. Że na EA App, Mass Effect LE będą widniały Osobno tak jak na Origin. Miałem do niedawna jeszcze Origina na komputerze. Co prawda, wiele nie mogłem zrobić. Ale udało mi się coś sprawdzić. Na Origin Mass Effect LE, i z Origina (Dawniej) i ze Steama widniały Osobno. Two Version Mass Effect.jpg
I prosze mi wierzyć nie żartuje.

Wiadomość 9 z 10 (571 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Legendary Editon - Reset Osiągnięć

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

@EA_Kuba. Chyba znalazłem nowe wyjście... Rozwiązanie.
Steam = Online
EA App = Offline
Mass Effect LE, sprawdziłem i wychodzi na to że działa w sytuacji kiedy Steam działa Online, a EA App w trybie Offline. I osiągnięcia, nie wyskakują w jednej chwili. Mam tylko nadzieje że nie wpłynie to źle na... Zdobywanie osiągnięć w Mass Effect na Steam. Przed każdym włączeniem gry. EA App, będę musiał przełączyć na Offline.

Wiadomość 10 z 10 (554 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem