usunięcie konta do którego nie mam dostępu

autor: yeahbunny666
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

usunięcie konta do którego nie mam dostępu

★★★ Newbie

Witam

Chcę usunąć swoje stare konto EA. Otóż jest w tym problem taki że mam to konto przypisane do konta xbox i kiedy chcę pograć online w nfs unbound to nie może mnie zalogować bo musze zresetować hasło ale tu pojawia się kolejny problem bo nie mam już tego konta ea ponieważ email na które zostało to konto założone już nie istnieje(musiałem usunąć bo mi się włamali). I co ja mam teraz zrobić. Nie mogę się połączyć z EA chat a na zgłoszenie nikt nie odpowiada. Prośba o pilną pomoc.

Wiadomość 1 z 4 (188 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: usunięcie konta do którego nie mam dostępu

Community Manager

Hej @yeahbunny666 

 

Upewnij się, że nawiązujesz rozmowę poprzez czat. 

 

Otwórz ten link w nowym oknie incognito a następnie wybierz opcję Kontynuuj bez logowania. Po wpisaniu danych (imię, nazwisko, email, temat) pojawi się możliwość kliknięcia opcji Porozmawiaj... 

  

Odczekaj chwilę w tym samym oknie przeglądarki, aż w dolnym rogu wyświetli się przewidywany czas połączenia z doradcą (np. 3 min). Po

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (156 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: usunięcie konta do którego nie mam dostępu

Community Manager

Hej @yeahbunny666 

 

Jeśli nie masz możliwości ponownego założenia adresu email o tej samej nazwie - skontaktuj się z nami poprzez czat. Istnieją alternatywne sposoby weryfikacji konta, które potencjalnie mogą pomóc w rozwiązaniu problemu. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 2 z 4 (170 wyświetleń)

Dot.: usunięcie konta do którego nie mam dostępu

★★★ Newbie

Chciałbym się skontaktować lecz moje sprawy "rozwiązano" bez jakiejkolwiek odpowiedzi. A na czat raz czekałem 2h(pisało mi 3min) i nikt się nie odezwał.

Wiadomość 3 z 4 (167 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: usunięcie konta do którego nie mam dostępu

Community Manager

Hej @yeahbunny666 

 

Upewnij się, że nawiązujesz rozmowę poprzez czat. 

 

Otwórz ten link w nowym oknie incognito a następnie wybierz opcję Kontynuuj bez logowania. Po wpisaniu danych (imię, nazwisko, email, temat) pojawi się możliwość kliknięcia opcji Porozmawiaj... 

  

Odczekaj chwilę w tym samym oknie przeglądarki, aż w dolnym rogu wyświetli się przewidywany czas połączenia z doradcą (np. 3 min). Po

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 4 (157 wyświetleń)

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania