Zakup paczek

autor: wntqtdxuq14u
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zakup paczek

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam, zakupiłem dwie paczki i nie otrzymałem zawartości, co mam zrobić 

Wiadomość 1 z 4 (197 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zakup paczek

Community Manager

Hej @wntqtdxuq14u 

 

Przeniosłem Twój post na forum poświęconemu EA FC Mobile, oraz usunąłem zamieszczone przez Ciebie załączniki z racji tego, że zawierały informacje o transakcjach.

 

W przypadku braku jakiejkolwiek zawartości - musisz skontaktować się z nami bezpośrednio.

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ

Untitled.pngKuba.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (160 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zakup paczek

Community Manager

Hej @wntqtdxuq14u 

 

Przeniosłem Twój post na forum poświęconemu EA FC Mobile, oraz usunąłem zamieszczone przez Ciebie załączniki z racji tego, że zawierały informacje o transakcjach.

 

W przypadku braku jakiejkolwiek zawartości - musisz skontaktować się z nami bezpośrednio.

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 2 z 4 (161 wyświetleń)

Dot.: Zakup paczek

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Drogi Panie Kubo, ja również mam pewien problem - mianowicie zakupione Fifa Points nie przyszły na moje konto. Wiele razy używacie zwrotu "skontaktuj się z nami bezpośrednio". Więc mam kluczowe pytanie - w jaki sposób można się skontaktować z Wami bezpośrednio?

 

Nie macie ani e-maila, ani czata, schowaliście się za podwójną gardą na forum na którym i tak odpowiadacie jak boty.

 

Pozdrawiam

Dariusz  

Wiadomość 3 z 4 (149 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zakup paczek

Community Manager

Hej @dariusz55 

 

W mojej poprzedniej wiadomości pod "Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ" kryje się link, który opisuje w jaki sposób skontaktować się z nami m. in poprzez czat/bezpośrednio. 

 

Ta forma kontaktu pojawi się kiedy zostanie wybrana odpowiednia kategoria kontaktu. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 4 z 4 (133 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem