Problem z celem „strzały na bramkę” w trybie kariery zawodnika

autor: Riktor19
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z celem „strzały na bramkę” w trybie kariery zawodnika

★★★ Newbie

W trybie kariery zawodnika chce przejść do konkretnego klubu i jako cel dali mi „strzały na bramkę” mam 24/70% i od 10 meczy nic się nie zmienia. Próbuje celowo pudłować lub cały mecz strzelam wszystko celnie żeby sprawdzić o co chodzi i wskaźnik dalej jest na tym samym etapie. Ktoś wie jak wykonać ten cel?

Wiadomość 1 z 4 (502 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z celem „strzały na bramkę” w trybie kariery zawodnika

★★★ Newbie
@Riktor19 Też miałem ten problem. Odkryłem, że chodzi i skuteczność strzałów. Jeśli w meczu oddasz strzał - musi się zakończyć golem, jeśli chcesz mieć 100%. Jak w meczu oddasz 2 strzały, a tylko jeden gol - analogicznie skuteczność będzie na poziomie 50%

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (427 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z celem „strzały na bramkę” w trybie kariery zawodnika

★★★ Newbie
@Riktor19 Też miałem ten problem. Odkryłem, że chodzi i skuteczność strzałów. Jeśli w meczu oddasz strzał - musi się zakończyć golem, jeśli chcesz mieć 100%. Jak w meczu oddasz 2 strzały, a tylko jeden gol - analogicznie skuteczność będzie na poziomie 50%
Wiadomość 2 z 4 (428 wyświetleń)

Dot.: Problem z celem „strzały na bramkę” w trybie kariery zawodnika

Community Manager

Hej @Riktor19 

 

Jeśli odpowiedź @Wiigor okazała się pomocna nie zapomnij oznaczyć jej jako rozwiązanie. Standard smile 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 3 z 4 (365 wyświetleń)

Dot.: Problem z celem „strzały na bramkę” w trybie kariery zawodnika

★★★ Newbie

Oddaje takie strzały po kilkanaście razy i nic a mój licznik zatrzymał się na 46/70% I powoli zaczyna mnie to denerwować

Wiadomość 4 z 4 (212 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem