Witam nie mogę uruchomić gry batllefield 2042

autor: JaroKTR
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Witam nie mogę uruchomić gry batllefield 2042

★★★ Novice

Witam nie mogę uruchomić gry batllefield 2042,gra zakupiona na steam,po wciśnięciu graj gra niby się uruchamia włącza sie ea app , anticheat nakładka z gry i wczytuje i nagle wszystko sie wyłącza. Jeśli chodzi o oczyszczenie dysku,weryfikacji plików,czyszczenie pamięci podręcznej,reinstalacji ea app,reinstalacji gry,wszystko wykonałem i nic nie pomaga. Dodam że inna gra od ea też przez steam odpala normalnie. Może ma ktoś jakiś pomysł co by mogło pomóc? Dodam tylko że konsultant z EA nie dał rady jedyna rada jaką dostałem to reinstall vc++ też nie pomogło

Frown

Wiadomość 1 z 11 (1 759 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Witam nie mogę uruchomić gry batllefield 2042

★★★ Novice

Dobra znalazłem rozwiązanie tego problemu,we wpisach których wcześniej nie czytałem.Sterowniki,aktualizacjie,pamięć podręczna,reinstalacje,czyszczenie rejestru,komenda sfc/scannow,antywirus,zapora nic nie pomagało. Jedna rzecz rozwiązała problem Standard smile 

 

 Wyłącz funkcję  Control Flow Guard (CFG) w Battlefield 2042 w systemie Windows, wykonując następujące kroki:

  1. Otwórz Ustawienia komputera,
  2. Otwórz Ustawienia zabezpieczeń systemu Windows,
  3. Kliknij „Kontrola aplikacji i przeglądarki”,
  4. Kliknij „Ustawienia ochrony przed exploitami”, 
  5. Kliknij „Ustawienia programu”,
  6. Kliknij „ Dodaj program do dostosowania”,
  7. Kliknij na „Wybierz dokładną ścieżkę pliku”,
  8. Przejdź do miejsca, w którym zainstalowałeś Battlefield 2042 i kliknij plik „BF2042.exe”,
  9. Kliknij „Otwórz”,
  10. Przewiń w dół do opcji Kontrola przepływu (CFG),
  11. Kliknij „Zastąp ustawienia systemowe”,
  12. Upewnij się, że jest ustawiony w pozycji „Off”,
  13. Kliknij „Zastosuj”.

Dzięki wszystkim którzy poświęcili czas żeby mi pomóc. Pozdrawiam!

 

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 11 (1 700 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Witam nie mogę uruchomić gry batllefield 2042

Community Manager

Hej @JaroKTR 

 

Przeniosłam Twój wpis z tablicy gry The Sims 4, dzięki czemu możesz uzyskać wsparcie od graczy mających doświadczenie z BF.

 

Z mojej strony, w pierwszej kolejności chcę zaproponować dodanie aplikacji Steam, EA app ora pliku startowego BF2042.exe do zaufanych w ustawieniach antywirusa.

Dodatkowo uruchom PC w trybie czystego rozruchu by wyeliminować wpływ innych programów na działanie gry.

 

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 11 (1 739 wyświetleń)

Dot.: Witam nie mogę uruchomić gry batllefield 2042

★★★ Novice

Dzięki za odpowiedz i za przeniesienie wpisu, niestety nic nie pomaga czysty rozruch,dodam tylko że (może to ma jakieś znaczenie) ja w tą grę grałem problemy zaczeły sie po przeniesieniu jej na inny dysk. Oczywiście użyłem do tego narzędzia Steam. Teraz jej nie mogę uruchomić a inne gry od EA chodzą  (FIFA,BF1). No i pojawił sie problem z logowaniem do EA app nie zapamiętuje danych logowania reinstalacja,pamięć podręczna jak pisałem wczesniej nic nie daje. 

Wiadomość 3 z 11 (1 730 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Witam nie mogę uruchomić gry batllefield 2042

@JaroKTR Witam! 🙂

Spróbuj odinstalować EA App. Następnie Wciśnij na klawiaturze Windows + R i wpisz w oknie %temp% usuń wszystko. Później wyczyścić pamięć podreczną Steam, napraw grę o ile można i uruchom grę z Steam spowoduje to ponowną instalacje EA App.

CCP Hero Banner


Wiadomość 4 z 11 (1 722 wyświetleń)

Dot.: Witam nie mogę uruchomić gry batllefield 2042

★★★ Novice

Witaj 

Zrobiłem jak napisałeś krok po kroku i dalej to samo ale tym razem przy weryfikacji plików wykryło mi 3 pliki do naprawy wczesniej nie wykrywało nic.Przy pierwszym uruchomieniu instalacja  EA app i nakładka z gry ,pasek ładowania wchodzi do końca i wszystko sie wyłącza.Masakra a już miałem nadzieje xD

Wiadomość 5 z 11 (1 715 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Witam nie mogę uruchomić gry batllefield 2042

★★★ Novice

Dobra znalazłem rozwiązanie tego problemu,we wpisach których wcześniej nie czytałem.Sterowniki,aktualizacjie,pamięć podręczna,reinstalacje,czyszczenie rejestru,komenda sfc/scannow,antywirus,zapora nic nie pomagało. Jedna rzecz rozwiązała problem Standard smile 

 

 Wyłącz funkcję  Control Flow Guard (CFG) w Battlefield 2042 w systemie Windows, wykonując następujące kroki:

  1. Otwórz Ustawienia komputera,
  2. Otwórz Ustawienia zabezpieczeń systemu Windows,
  3. Kliknij „Kontrola aplikacji i przeglądarki”,
  4. Kliknij „Ustawienia ochrony przed exploitami”, 
  5. Kliknij „Ustawienia programu”,
  6. Kliknij „ Dodaj program do dostosowania”,
  7. Kliknij na „Wybierz dokładną ścieżkę pliku”,
  8. Przejdź do miejsca, w którym zainstalowałeś Battlefield 2042 i kliknij plik „BF2042.exe”,
  9. Kliknij „Otwórz”,
  10. Przewiń w dół do opcji Kontrola przepływu (CFG),
  11. Kliknij „Zastąp ustawienia systemowe”,
  12. Upewnij się, że jest ustawiony w pozycji „Off”,
  13. Kliknij „Zastosuj”.

Dzięki wszystkim którzy poświęcili czas żeby mi pomóc. Pozdrawiam!

 

Wiadomość 6 z 11 (1 701 wyświetleń)

Dot.: Witam nie mogę uruchomić gry batllefield 2042

Community Manager

@JaroKTR super, że się udało i wielkie dzięki, że podzieliłeś się z nami tym rozwiązaniem +XP

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 7 z 11 (1 678 wyświetleń)

Dot.: Witam nie mogę uruchomić gry batllefield 2042

★★ Novice
@JaroKTR ja mam problemo co chidzi z wybierz dokładną ścieżkę pliku?
Wiadomość 8 z 11 (1 537 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Witam nie mogę uruchomić gry batllefield 2042

★★★★ Novice

Wskaż plik .exe gry Battlefield 2042.  C:\Program Files\EA Games\Battlefield 2042

Wiadomość 9 z 11 (1 293 wyświetleń)

Dot.: Witam nie mogę uruchomić gry batllefield 2042

★★★ Newbie

Hej mam ten sam problem czytałem wszystko robiłem tak jak pisaliście ale w ciągu dalszym gra uruchamia się i po wczytaniu wyłancza sie juz naprawdę nie wiem co mam zrobić 

Wiadomość 10 z 11 (581 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem