Błąd przy łączeniu z meczem... Czarny ekran...

autor: Vic1u
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Błąd przy łączeniu z meczem... Czarny ekran...

★★★ Newbie

Witajcie,

mam podobny problem jak kilku innych użytkowników forum. Przy końcu odliczania do meczu, pojawia się na kilka sekund czarny ekran i wywala z powrotem do menu..

Próbowałem różnych porad z forum. Zauważyłem, że czasem przy próbie połączenia z serwerem społeczności wyświetlił się taki błąd jak na zdjęciu.
Kupiłem grę niedawno, od początku wszystko śmigało, aż nagle się popsuło.. w BF V mogę grać normalnie.

Wiadomość 1 z 3 (155 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd przy łączeniu z meczem... Czarny ekran...

Hej,

Czarny ekran po odliczaniu to regularnie występujący błąd i zazwyczaj jest spowodowany problemem z siecią użytkownika.

  1. Upewnij się, że masz otwarte porty wymagane przez grę
  2. Wyłącz UPnP. Żeby to zrobić, należy przejść do ustawień routera, korzystając z panelu administratora (dostaniesz się do niego, wpisując w pasku wyszukiwania adres IP swojej sieci), a następnie odnaleźć opcję wyłączania UPnP. Proces może różnić się w przypadku sprzętu różnych producentów. W większości przypadków UPnP jest jednak domyślnie włączone.
  3. Skorzystaj z funkcji naprawy gry w aplikacji EA App. Naciśnij Zarządzaj, a następnie Napraw jak na zdjęciu poniżej. 

Bez tytułu.png

 

Warto także upewnić się, że antywirus lub zapora nie powodują tych problemów.

Dodawanie do wyjątków - antywirus 

Dodawanie do wyjątków - zapora 

 

Powodzenia!

Wiadomość 2 z 3 (89 wyświetleń)

Dot.: Błąd przy łączeniu z meczem... Czarny ekran...

★★★ Newbie
@Vic1u i co naprawiles bo mam ten sam problem
Wiadomość 3 z 3 (78 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem