PERM BAN ZA NIC

autor: itsyuliya
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

PERM BAN ZA NIC

★★★★★ Newbie

Witam,

Pisze w sprawie zbanowanego konta. A wiec zacznijmy. Na przełomie stycznia/lutego moje email został usuniety z brakiem możliwości jego odzyskania. Wszelkie próby odzyskania konta na tamten moment nie przechodziły weryfikacji. Mając podłączony Apex do steam w dalszym ciągu mogłam czerpać przyjemność z gry. Sytuacja odmienila sie niedawno jak udało odzyskać mi się konto po kilkunastu godzinach siedzenia na czacie i odpowiadaniu na pytania. Po odzyskaniu konta logując sie na nie widze ze 13 czerwca moje konto Apex zostało pernamentnie zbanowane. Wszelkie próby wyjasnienia albo podania powodu są bagatelizowane. Jestem długoletnią graczka w tą gre i nigdy nie używałam programów wspomagajacych gre. Licze na pomoc supportu tutaj, bo widze ze bezpodstawne zawieszenia konta są ostatnio na czasie. Może ktos bardziej kompetentny z supportu przyjrzy się tym sprawą, ponieważ wiele ludzi traci konta nad którymi spedziło bardzo wiele godzin. 

Pozdrawiam i licze na inna pomoc, niż regułki wklepywane przez community managerow Wink

Wiadomość 1 z 3 (196 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: PERM BAN ZA NIC

Witaj @itsyuliya 

 

Jeśli chodzi o tego bana to tutaj nikt nie ma możliwości tobie pomóc, wszystkie tego typu sprawy trzeba załatwiać przez czat, próbuj a może ktoś z EA się znajdzie i pomoże w tej sprawie.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 3 (161 wyświetleń)

Dot.: PERM BAN ZA NIC

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

Ogolnie to oni nie są nawet dokladnie określic za co ban, a co dopiero pomoc Disappointed

Wiadomość 3 z 3 (145 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem