Kupiłem 1000 apex coinów na enebie - waluta nie pojawiła się w grze.

autor: FeetSniffed
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Kupiłem 1000 apex coinów na enebie - waluta nie pojawiła się w grze.

[ Edytowane ]
★★ Novice

Kupiłem 1000 apex coinów na enebie odebrałem kod i użyłem go w aplikacji ea. wyskoczyło mi okno potwierdzajace i odświeżyło mi gre, ale coinów nie dostałem, a kod został wykorzystany napisałem we wtorek do supportu nie odpowiedzieli przez 2 dni to napisałem 2 raz. Dziś moja sprawa została zamknięta bez żadnej odpowiedzi wysłałem screeny z zakupu stanu konta gry oraz histori zakupów. Jest to pierwszy raz kiedy zdażyło mi się coś takiego, ale nie pierwszy raz kiedy rozczarowałem sie supportem ea. Jest to szczególnie przykre, ponieważ wydałem na tą gre naprawde dużo pieniędzy i nie mówie tu w setkach złotych. Ma ktoś jakieś porady jak moge się z nimi skontaktować? Próbowałem juz twitterem oraz supportem.

Wiadomość 1 z 11 (761 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zostałem perfidnie oscamowany przez ea.

Community Manager

Hej @FeetSniffed 

 

Spróbuj porozmawiać z naszym doradcą bezpośrednio poprzez czat.

 


Upewnj się także czy waluta pojawi się po uruchomieniu gry bezpośrednio z poziomu EA app.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 11 (733 wyświetleń)

Dot.: Zostałem perfidnie oscamowany przez ea.

★★ Novice

@EA_Kalina no wiec napisałem do waszego supportu juz 3 raz i moj ticket został 3 raz zamkniety jestem zwyczajnie rozczarowany jakością supportu ea napisane było 9 min czekałem ponad 27h zeby został on automatycznie zamknięty. Jak inaczej można się z wami skontaktować? Najlepiej tak żeby ktoś odpisał.

Wiadomość 3 z 11 (706 wyświetleń)

Dot.: Zostałem perfidnie oscamowany przez ea.

Community Manager

Po wybraniu tematu zgłoszenia na EA Help, możesz wybrać opcję Porozmawiaj z nami lub Rozpocznij czat, by skontaktować się bezpośrednio z doradcą EA.

 

Możesz spróbować otworzyć stronę w innej przeglądarce lub w nowym oknie incognto.  Po wybraniu Kontynuuj bez logowania, wpisz danych (imię, nazwisko, email, temat)  i wybierz dostęną opcję kontaktu.


Potrzebuję pomocy z moim kontem EA lub grą. Jak mogę skontaktować się z EA?

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 11 (685 wyświetleń)

Dot.: Zostałem perfidnie oscamowany przez ea.

★★ Novice

@EA_Kalina Próbowałem nie działa. Macie jakąś inną formę pomocy np. email? Bawie się z tym waszym supportem od tygodnia i jest to niesamowicie irytujące. Mam 6 zamknietych ticketów 2 otwarte i absolutnie żadnej odopowiedzi.

Wiadomość 5 z 11 (646 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kupiłem 1000 apex coinów na enebie - waluta nie pojawiła się w grze.

Community Manager

Opcje kontaktu są wyświetlane przy zakładaniu ticketu. Nie ma bezpośredniego adresu email by wysłać wiadomość do EA Help.

 

Daj też znać czy  próbowałeś odebrać  Apex Coins z poziomy gry zainstalowanej przez EA app, jeśli grasz przez Steam?

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 6 z 11 (619 wyświetleń)

Dot.: Kupiłem 1000 apex coinów na enebie - waluta nie pojawiła się w grze.

★★ Novice

Gre mam na EA i z aplikacji odbierałem coinsy, szczerze to obecnie się już poddałem, z waszym supportem się nie da skontaktować

Wiadomość 7 z 11 (616 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kupiłem 1000 apex coinów na enebie - waluta nie pojawiła się w grze.

★ Novice
@FeetSniffed Dosłownie ta sama sytuacja u mnie, zakupiłem wczoraj na Enebie 6700 Apex Coinsów, kod działa normalnie, instant dostawa od strony Eneby. Po wykorzystaniu kodu na EA problem, kontakt z EA wczoraj nic nie dał, kazali czekać 24h. Przed chwilą zrobiłem kolejny ticket i cisza, brak wsparcia.
Wiadomość 8 z 11 (603 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kupiłem 1000 apex coinów na enebie - waluta nie pojawiła się w grze.

★★ Novice

@31patryk  od kogo dokładnie kupowałeś kod? bo może zwyczajnie lewe kody sprzedają.

Wiadomość 9 z 11 (598 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kupiłem 1000 apex coinów na enebie - waluta nie pojawiła się w grze.

★ Novice

Gdyby był to lewy kod, to pojawiła by się informacja, że kod jest wadliwy - wiem, bo już miałem taką samą sytuację po kontakcie ze wsparciem Eneby sprawa się rozwiązała. Tutaj mam komunikat, że kod na 6700 zostanie przypisany do konta o moim adresie e-mail. 
Jestem w kontakcie ze wsparciem technicznym Eneba jak i z EA, niestety wsparcie techniczne EA nie chce odpowiedzieć na moje pytania ze względu na ich wewnętrzny TOS. 

Wiadomość 10 z 11 (593 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem