DiRT Rally

DiRT Rally

View Stats:
Miczelov May 1, 2015 @ 7:59am
Liga PL DiRT Rally (topic for players from Poland - polish language)
Cześć!

Posiadaczy DiRT Rally pochodzących z Polski, zapraszam do uworzonej przeze mnie ligii, w której chcę skupiać polskich graczy: https://www.dirtgame.com/uk/leagues/league/14219/pl-dirt-rally
Liga ma otwartą rekrutację, więc każdy może do niej dołączyć, a im więcej nas będzie, tym lepsza będzie zabawa i ciekawsza konkurencja.
< >
Showing 1-15 of 53 comments
Miczelov May 3, 2015 @ 6:37pm 
podbijam!
P45 May 3, 2015 @ 11:59pm 
Czesc, startujecie jakis event?
Injen May 4, 2015 @ 5:02am 
your weather settings are terrible (night'n'snow). maybe your pc works well, but it is only alpha without adequate optimization, it is impossible to play normally. sorry, pass
Miczelov May 4, 2015 @ 5:42am 
Originally posted by Szemko:
Czesc, startujecie jakis event?
Cześć - obecnie w trakcie jest sezon z dwoma eventami po 6 OS'ów na trasach Monte Carlo.
Zaczął się dziś o północy i potrwa do nocy z soboty na niedzielę, do 4 rano (pierwszy event do nocy z środy na czwartek, a drugi od czwatku do nocy z soboty na niedzielę). Na niedzielę planuję coś specjalnego (może 3-6 OSowy event z samymi długimi odcinkami z każdej lokacji?)

Prośba do wszystkioch, którzy tu jeszcze (mam nadzieję) wejdą - napiszcie czy taki czas trwania to za długo czy w sam raz? Bo poprzedni sezon trwał 2 dni (po 1 dniu na event), ale o ile już zaczyna się robić fajna lista grających, tak niestety może tylko połowa wystartowała. Doszedłem do wniosku, że może to było za krótko i dlatego teraz wystartowałem sezon trwający 6 dni (po 3 na event).


Originally posted by Injen:
your weather settings are terrible (night'n'snow). maybe your pc works well, but it is only alpha without adequate optimization, it is impossible to play normally. sorry, pass
I have weak laptop with GF GT540M wich barely meets requirements, and yes - I have sometimes little FPS drops, but I can't complain about optimization. It is very good at so early point of development.
Purpose of that weather settings is to bring to these events spectrum of conditions, which real rally drivers must handle in real Monte Carlo Rally (and in real rally some stages are in night, and conditions are changing constantly). Don't you think it would be kind of unrealistic if every stage will be set midday/sunny, or afternoon/cloudy?

If you have too big FPS drops, try to reduce your graphic setting in game, or if you already play on low settings, than you just have too weak PC for it, and you must deal with it, because most players who bought this game have better computer than we have, and I can't make boring events because there are few who can't read requierements before buying game.
Last edited by Miczelov; May 4, 2015 @ 6:43am
egon May 5, 2015 @ 10:50am 
Sezon trwający 6 dni (po 3 na event) jak dla mnie idealnie,wiesz jak jest praca dzieci itp:)
wicherwTTV May 5, 2015 @ 12:06pm 
Jeś•li ktośz Was ma T500RS jak macie ustawione sterowania w grze? Masakra nie idzie szybko jechac :(
https://www.youtube.com/watch?v=zhajmxv1-zc
Tu film jest jak kijowo , nie ma czucia, jakoś tak bezpłciowo :(
wicherwTTV May 5, 2015 @ 12:06pm 
ktos podpowie?
Miczelov May 5, 2015 @ 2:41pm 
Originally posted by egon:
Sezon trwający 6 dni (po 3 na event) jak dla mnie idealnie,wiesz jak jest praca dzieci itp:)
Właśnie z myślą o tym taką właśnie konfigurację wprowadziłem. :)
Aczkolwiek zastanawiam się też nad podziałem 3 eventy po 2 dni (po 4-5 odcinków) - ale to raczej tylko raz na kilka tygodni, dla urozmaicenia grafiku (myślałem o tym by wtedy każdy event rozgrywał się w innej lokalizacji, a że są akurat 3 to by akurat się zgadzało :) )

Originally posted by wicherw:
ktos podpowie?
Niestety ja miałem do czynienia tylko z Logitechami G25 i G27 (a obecnie korzystam z pada x360 wireless i znowu rozglądam się za jakimś kółkiem, bo na tym dobrych czasów nie da się kręcić), więc ciężko mi będzie coś doradzić - musisz zaczekać aż ogłosi się tu ktoś mający więcej doświadczenia z tym sprzętem. :(
Last edited by Miczelov; May 5, 2015 @ 2:41pm
egon May 6, 2015 @ 9:08am 
Ja gram na padzie z x 360 jak narazie,ele gdzieś widziełem jak ustawić koło pod Dirt Rally.
Poszukaj coś napewno znajdziesz ( na ang stronach ).
HM $auL May 9, 2015 @ 12:44am 
Witam Rajdowców!
Kurde Panowie, w grze dołączanie do lig nie działa, a w zwykłym fajerfoksie w ogóle nie można się połączyć ze stroną dirtgame.com
Pomocy, bo się napaliłem! ;]

edit:
Internet Explorer odpala tylko niektóre zakładki jak 'Blog' czy 'About', ale nie 'Leagues' ;d
Last edited by HM $auL; May 9, 2015 @ 12:59am
Miczelov May 9, 2015 @ 6:24am 
Ja korzystam ze stronki z pomocą Google Chrome - zero problemów. Na innych przegladarkach nei sprawdzałem.
Golden_Gun May 10, 2015 @ 2:29am 
Panowie kiedy startujemy jakis event ? sezon trwajacy 6 dni jest ok,kazdy znajdzie czas na ukonczenie
Golden_Gun May 10, 2015 @ 5:45am 
Proponuje zeby zrobic ograniczenie klas,zeby kazdy startowal samochodem z danej klasy,bo ostatnio bylo male zamieszanie,czesc startowala fiesta rs 2010,inni klasa A,RWD 1970 mysle,ze takie ograniczenie bedzie sprawiedliwe dla wszystkich
Golden_Gun May 10, 2015 @ 5:47am 
Mam jeszcze pytanie do Was jakich kontrolerów używacie ? ja gram obecnie na padzie od x360,ale czaje sie na T300 RS,ma ktos kółko od Thrustmastera?
Miczelov May 10, 2015 @ 1:43pm 
Nowy event wystartuje po północy - niestety wypadło mi coś i nie zdążyłem utworzyć eventu na dzisiaj.

Co do klas - na razie chciałem po prostu sprawdzić którymi samochodami wolicie jeździć :) Ale spokojnie - nie będzie tak, że cały czas jeździmy tylko WRC i Grupą A.
Mam nadzieję, że następny sezon Wam się spodoba :)
Last edited by Miczelov; May 10, 2015 @ 1:48pm
< >
Showing 1-15 of 53 comments
Per page: 1530 50

Date Posted: May 1, 2015 @ 7:59am
Posts: 53